#

اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۸
  • مقالات تحلیلی
  • 330 بازدید
  • بدون نظر

اقامت انگلیس از طریق خرید ملک

بسیاری از افراد برای دریافت اقامت انگلیس از طریق خرید ملک در این کشور اقدام می کنند. افرادی که می خواهند از این روش استفاده کنند باید در ابتدا به همه هزینه های آن اشراف داشته باشند تا بعدها سود آن را در آینده به دست آورید. از بزرگ ترینسرمایه گذاری های کشور انگلیس، سرمایه گذاری با استفاده از خرید ملک در این کشور است.

مراحل خرید ملک در انگلیس

۱-استفاده از یک نماینده یا عامل : عامل املاک می تواند به نمایندگی از فروشنده و یا خریدار اقداماتی را انجام دهد. به صورت کلی می تواند از طرف هر دو نفر کارهایی را انجام دهد و اما درنهایت پورسانت خود را از فروشنده دریافت کند.

۲-ارائه پیشنهاد و یا ایجاب : سیستم خرید ملک در انگلیس به صورتی است که قبل از این که روی قیمت فروش توافقاتی صورت بگیرد بتوان معامله ی خوبی را انجام داد و این کار در شرایطی که فعلا بازار دارد به خوبی صورت می گیرد . روشی که در این مورد بیش تر مواقع استفاده می شود این است که در ابتدا قیمت املاک کم تر از آن چه هست پیشنهاد می شود سپس این موضوع را بر عهده مالک بگذارید تا از طرف شما وارد این مذاکره شود .

۳-سپرده ها : زمانی که شما یک وام مسکن صدردصد برای املاک توافق شده باشد نمی توانید از سپرده ها استفاده کنید این مورد در اکثر مواقع صادق است. وام دهندگان برای این امتیاز اکثرا نرخ بهره بالاتری را درنظرمی گیرند . زمانی که یک سپرده داشته باشید که حداقل ده درصد از ارزش ملک باشد این اطمینان را به شما می دهد تا هزینه غرامت وام مسکن را پرداخت نکنید.

۴-مشخص نمودن وکیل : برای این که این اطمینان را به دست آورید که کارهای حقوقی خود را می توانید با اطمینان انجام دهید می توانید یک وکیل را برای نقل و انتقال مشخص کنید . زمانی که قیمت توافقی تعیین شد وکیل فروشنده و خریدار برای این که معامله را صورت دهند وارد عمل خواهند شد .

۵-تحقیق و جست  و جو : اگر متقاضی دریافت اقامت از طریق خرید ملک در انگلیس هستید باید قبل از خرید تحقیقات ساختاری را انجام دهید. میزان تحقیقاتی که شما می کنید بستگی به این دارد که سن و نوع ملکی که دارید چقدر است . این وظیفه شما است که مطمئن شوید این ملک سالم است یا خیر و فروشنده اگر مشکلی در این ملک باشد در مورد آن مسئول نخواهد بود و بروز مشکلات برعهده وی نخواهد بود . گاهی اوقات نیز با استفاده از این تحقیقات شما می توانید قیمت توافقی را تغییر دهید.

با پایان یافتن این ارزیابی ها و تاییدیه وام مسکن می توانید این پروسه خرید را انجام دهید.

مراحل خرید ملک در انگلیس

شرایط خرید ملک در انگلیس

متقاضی دریافت اقامت انگلیس از طریق خرید ملک می تواند از سه روش اقدام کند :

  • خرید ملک در انگلیس به صورت نقدی : متقاضی دریافت اقامت انگلیس از طریق خرید ملک اگر می خواهد پرداخت خود را به صورت نقدی انجام دهد می تواند به شکل بسیار ساده ای خرید خود را انجام دهد. این قانون برای افرادی است که در داخل انگلیس اند. اگر متقاضی در خارج از انگلیس باشند در ابتدا باید ملکی را تعیین کنید و سپس کار انتقال دادن پول را از طریق صرافی ها انجام دهید تا پول به حساب شرکت موردنظر واریز کنند.
  • خرید ملک در انگلیس به صورت وام بانکی : کسانی که می خواهند اقامت انگلیس را از طریق خرید ملک به دست آورند باید بدانند که زمانی که اقامت این کشور را به دست آورید می توانید وام مسکن از بانک های انگلیس را به دست آورید. درآمد و نوع اقامتی که افراد دارند برای دریافت وام های بانکی بسیار مهم است .

کسانی که متقاضی خرید ملک در خارج از انگلیس هستند می توانند با شرکت های این کشور همکاری های لازم را داشته باشند و هم چنین نوعی ملکی را که می خواهند آن را بخرند را نیز معین کنند این ملک می تواند اداری ، تجاری و یا مسکونی باشد . این شرکت ها زمانی که متقاضیان توان مالی مالی خود را به اثبات برسانند می توانند وام مسکن را دریافت کنند.

  • پیش خرید ملک در انگلیس : در ابتدا باید ملکی به صورت پیش فروش خریداری شود و نحوه پرداخت این ملک بسته به شرکت سازنده متفاوت خواهد بود . در این روش در ابتدا ۲۵ درصد از مبلغ به صورت پیش پرداخت باید پرداخت شود و بقیه این پول بعد از پایان یافتن پروژه باید پرداخت شود .

شرایط خرید ملک در انگلیس

اقامت انگلیس از طریق خرید ملک

اگر متقاضی اقامت انگلیس از طریق خرید ملک در این کشور هستید باید بدانید که این روش باعث نخواهد شد تا اقامت دائم انگلیس را دریافت کنید بلکه تنها نوعی از سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود . برای دریافت اقامت دائم در انگلیس می توانید از طریق روش های دیگری برای این کار اقدامات لازم را انجام دهید .

هزینه های خرید ملک و زندگی در انگلیس

قیمت املاک در انگلیس بین ۸۰ تا ۲۰۰ هزار پوند است . اگر ملکی خریداری شود که قیمت آن زیر ۲ میلیون پوند باشد این باعث دریافت اقامت دائم انگلیس نخواهد شد و تنها می توانند افرادی از آن استفاده کنند که اقامت دائم انگلیس را از راه های دیگری مانند سرمایه گذاری و .. به دست آورند . البته آن دسته از افرادی که املاک را به قیمت دو میلیون پوند خریداری کنند باعث خواهد شد تا بتوانند از این طریق برای خود و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقامت این کشور را دریافت کنند.

اجاره کردن ملک در انگلیس نیز نیاز به هزینه هایی بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ پوند دارد و هزینه خوراک و سایر لوازم نیز بین ۸۰ تا ۱۵۰ پوند خواهد بود . البته بسته به شرایط زندگی افراد این هزینه ها نیز متفاوت خواهدبود وبستگی به شهرهایی دارد که متقاضی آن ها را برای اسکان انتخاب کرده است . برای مثال هزینه های زندگی در شهرهای دورتر این کشور از سایر شهرهای لندن و شهرهای اطراف آن کم تر خواهد بود .

هزینه های خرید ملک و زندگی در انگلیسپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)