#

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۸
  • مقالات تحلیلی
  • 313 بازدید
  • بدون نظر

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

بسیاری از افراد به دنبال این موضوع هستند تا اقامت کانادا را از طریق خرید ملک در این کشور به دست آورند . خرید خانه شانس اقامت شما در کانادا را بیش تر نخواهد کرد و البته برای شما مضر هم نخواهد بود . خرید خانه یکی از راه های ورود به کانادا است و در صورت خرید خانه این ملک از اموال شما خواهد بود .

دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک

بخشی از روش های مربوط به مهاجرت به کانادا راه اندازی یک کسب و کار است . جنبه های مهم در یک خرید باید مورد بررسی قرار گیرد و هر کسب و کاری را دولت و یا اداره مهاجرت آن را تایید کند . بهتر است قبل از خرید ملک باید یک مشاور حقوقی مشورت کنید.

کشور کانادا به صورت کلی به خاطر جاذبه های گردشگری بسیار زیادی که دارد باعث شده است تا این کشور ومهاجران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بسیاری از افراد نیز متقاضی دریافت اقامت از طریق خرید ملک را دارند .قبل از این که برای خرید ملک در این کشور اقدام کنید در ابتدا باید در این مورد اطلاعات بسیار زیادی را کسب کنید .

برای راهنمایی بیش تر در این زمینه می توانید وارد سایت رسمی دولت کانادا شوید و از این طریق قوانینی که در سراسر دنیا وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید . خرید ملک برای افراد خارجی به تابعیت متقاضیان هیچ ربطی ندارد و حتی آن دسته از شهروندان کانادا که بیش تر از یک سال در این کشور حضور ندارند نیز می توانند در این کشور املاکی را خریداری کنید .

کشور کانادا از همه افراد خارجی استقبال می کند و همه افراد در سراسر دنیا می توانند در این کشور املاکی را خریداری کنند و برای هیچ فردی محدودیتی وجود ندارد حتی نوع ملکی که خریداری می شود نیز اهمیتی نخواهد داشت . خریدن ملک در کانادا باعث نخواهد شد تا شهروندی این کشور و یا اقامت آن را دریافت کنید برای دریافت کردن اقامت کانادا باید شرایط بسیار زیادی داشته باشید . برای وارد شدن به این کشور در ابتدا دولت کانادا شرایط هر فرد را مورد بررسی قرار می دهد اگر شما متقاضی دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک باشید باید شرایطی را داشته باشید .

در ابتدا باید فرمی را برای درخواست اقامت کانادا پر کنید و در این درخواست نیز شرایط بسیار زیادی نوشته می شود . پر کردن این فرم ده تا پانزده دقیقه طول خواهد کشید و در این مدت باید همه شرایط خود را مورد بررسی قرار دهید.

کشور کانادا برای پذیرش مهاجران شرایط بسیار سختی دارد و به همین دلیل نیز متقاضیان دریافت اقامت از طریق خرید ملک بیش تر مواقع با شکست رو به رو می شود  به صورت کلی شما نمی توانید با خریدن این شرکت اقامت کانادا را دریافت کنید البته در سایر کشورهای اروپایی می توان از راه خریدن ملک و یا خریدن سهام در یک شرکت اقامت کشورها را به دست آورد.

دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک

بحث های اقتصادی برای خرید ملک در کانادا

آن دسته از افرادی که نمی خواهند در این کشور اقامت داشته باشند و اما می خواهند در این کشور ملکی را خریداری کنند باید در ابتدا به بنگاه های خرید و فروش املاک در کانادا مراجعه کنید . در این کشور این امکان برای افراد خارجی هم وجود دارد تا برای خرید ملک دراین کشور وام های بانکی را دریافت کنند.

وام دهندگانی که به افراد خارجی که متقاضی دریافت کانادا از طریق خرید ملک هستند این هزینه را پرداخت خواهند کرد و اما برای افراد خارجی این وام ها سودهایی را نیز دربرخواهد داشت. آن دسته از افرادی که اقامت کانادا را ندارند باید ۳۵۵ درصد از کل قیمت این ملک را به صورت نقدی پرداخت کنند . بهره ای که شهروندان کانادا برای دریافت این وام ها پرداخت می کنند از بهره ای که کسانی که اقامت کانادا را ندارند پرداخت می کنند بسیار کم تر است .

بهتر است برای خرید ملک در کانادا در ابتدا با یک حسابدار مشورت کنید و این باعث می شود تا بحث مالیاتی این کار را بهتر درک کنید و در این زمینه کم تر دچار خطا شوید.در خرید ملک در کانادا برای اتباع خارجی مالیاتی به صورت اضافه درنظرگرفته نمی شود و اما برای فروش املاک برای افراد خارجی و غیر مقیم پیامدهای مالیاتی زیادی را در پی خواهد داشت.

آیا متقاضیان دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کانادا می توانند به صورت مستقیم اقامت این کشور را به دست آورند؟

در کشور کانادا نمی توانید به صورت مستقیم اقامت کانادا از طریق خرید ملک را به دست آورد. برای این کار در ابتدا باید ویزای کانادا را دریافت کرد و سپس باید این ویزا را به یک ویزای تحصیلی تبدیل کرد و بعد از فارغ التحصیل شدن می توانید اقامت دائم کانادا را به دست آورید.

کسانی که ویزای توریستی کانادا را دریافت کرده اند می توانند پروژه هایی را با قیمت های مناسب خریداری کنند و این پروژه ها دارای اقساط بلند مدتی هستند که می تواند فرد در طولانی مدت آن ها را پرداخت کند . برای آن دسته از افرادی که ویزای توریستی این کشور را ندارند نیز شرایط بسیار ویژه ای وجود دارد .

کسانی که متقاضی دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستند و البته ویزای توریستی کانادا را ندارند می توانند آپارتمان هایی را پیش فروش کنند و در ابتدا تنها ده درصد از کل مبلغ این هزینه را پرداخت کرده و درنهایت نیز ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند. طی سه سال آن ها باید بیست درصد از کل مبلغ را پرداخت کنند و تا زمان تحویل این املاک باید سی درصد از آن ها را پرداخت کنند و بقیه اقساط آن ها را باید در زمان شانزده سال پرداخت کنند.

بحث های اقتصادی برای خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا چه مزایایی دارد؟

  • پروژه ها قابلیت انتقال به دیگران را دارند .
  • پروژه ها دارای اقساط بلند مدت هستند که بهره و سود بانکی ندارند..
  • فرد متقاضی و همراهان وی می توانند ویزای کانادا را دریافت کنند.
  • ویزا می تواند به ویزای تحصیلی تبدیل شود و درنهایت نیز اقامت کانادا را دریافت می کنید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)