#

خرید ملک در کانادا

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
 • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
 • هزینه زندگی
 • 393 بازدید
 • بدون نظر

خرید ملک در کانادا

یکی از راه های گرفتن اقامت در کانادا، اقامت طریق خرید ملک است. افراد می توانند از این طریق هم به سرمایه گذاری در کانادا بپردازند هم اقامت این کشور را دریافت کنند.

کانادا به دلایل مختلف از جمله توریستی بودن ،تفریحی بودن و انگلیسی زبان بودن از جمله کشورهایی است که بسیار مورد توجه انگلیسی زبان ها قرار گرفته است.

کسانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند و در آن جا زندگی کنند یکی از مهم ترین مسائل برای اآن ها همین هزینه خرید ملک در کانادا است. قیمت املاک و خانه ها در کانادا به مکان مسکن و نوع ان بستگی دارد. قیمت املاک از شهری به شهر دیگری و در مناطق مختلف با هم متفاوت است.برای مثال قیمت خانه در شهرهای بزرگ کانادا از سایر مناطق روستایی بزرگ تر است.

در سال های اخیر افراد زیادی قصد خرید ملک در کانادا را دارند تا از این طریق بتوانند اقامت کانادا را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنند.

سوالی که در این جا مطرح می شود این است که آیا می توان با استفاده از خرید ملک در کانادا اقامت این کشور را به دست اورد؟ جواب خیر است . در زمان کنونی نمی توان با استفاده از خرید ملک مستقیما اقامت این کشور را به دست اورد.

البته با خرید ملک می توان به راحتی ویزای کشور کانادا را دریافت کرد و ویزای دریافت شده را می توان به ویزای تحصیلی تبدیل کرده و بعد از این که فارغ التحصیل شده اند می توان اقامت دائم کانادا را به دست اورد.

اگر فرد متقاضی ویزای توریستی کانادا را داشته باشد می تواند املاک و مسکن هایی که وجود دارد را با قیمت مناسبی خریداری کند و بعد از ان نیز با بازپرداخت قسط های بلند مدت ان را پرداخت نمایند. اگر اشخاصی ویزای توریستی کانادا را ندارند نیز می توانند با شرایط بسیار مناسب به خرید املاک بپردازند.

ان دسته متقاضیانی که ویزای توریستی برای کانادا ندارند می توانند آپارتمان ها را پیش خرید کنند. در این مورد ابتدا باید فرد  ۱۰ درصد از مبلغ کل آپارتمان را پرداخت کند  و به این ترتیب ویزای توریستی را دریافت کنند.بعد از ان در مدت سه سال باید ۲۰ درصد از مبلغ اپارتمان و در زمان تحویل ۳۰ درصد آن و مابقی را باید در قسط هایی در زمان ۱۶ سال پرداخت کنند.

شرابط خرید ملک در کانادا

بررسی مسائل مالی در حوزه خرید ملک در کانادا

افرادی که در کانادا اقامت ندارند و می خواهند برای خرید ملک اقدام کنند در ابتدا باید به بنگاه های معاملات ملکی مراجعه کنید. متقاضیان خارجی نیز می توانند از وام های مسکن خرید ملک در کانادا استفاده کنند. البته وام هایی که متقاضیان خارجی خریداری می کنند باز پرداخت های بیش تری خواهد داشت به این معنا که وام ها با بهره و سود خواهد بود.

کسانی که می خواهند به اقامت در کانادا بپردازند باید در ابتدا به میزان ۳۵ درصد از کل پول ملک را باید بپردازند.کسانی که اقامت می خواهند وام های مسکن را دریافت کنند باید درامد و دارایی و توان بازپرداخت ان ها را داشته باشد.

اگر شما به عنوان یک فرد خارجی قصد خرید ملک را دارید باید برای انجام کارهای خود به یک وکیل مراجعه کنید. وکلا به پیچیدگی های مربوط به مالکیت خارجی اشراف دارند ومی توانند در این زمینه به شما کمک های زیادی بکند.

افراد خارجی اگر می خواهند وام برای خرید مسکن در کانادا بگیرند و سوابق مالی و اعتباری ندارند ان گاه باید برای گرفتن وام به دنبال واسطی معتبر باشند و هم چنین مدارک مالی خود را نیز ترجمه کنند.

در عمل جواب این سوال که ایا می توان برای خرید ملک وام گرفت بله است اما مراحل اداری ان بسیار زیاد است و ممکن است مراحل گرفتن وام در همین بین به بن بست بخورد و در عمل پولی انتقال پیدا نکند.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید مسکن

در برخی از کشورهای خارجی افراد برای این که بتوانند به این کشورها مهاجرت کنند می توانند مبلغ مشخصی را برای خرید ملک در این کشورها سرمایه گذاری کنند و ملکی را در این کشورها خریداری کنند و از طریق آن اقامت ان کشور را دریافت نمایند.

برخی از افراد تصور می کنند برای کشور کانادا نیز همین گونه است یعنی می توانند با خرید ملکی را با مبلغ مشخص در این کشور سرمایه گذاری کرد و از این طریق اقامت این کشور را دریافت کرد. اما بگوییم این تصور اشتباه است و حداقل تا امروز برنامه ای برای اعطای اقامت دائم کانادا از طریق خرید ملک در این کشور وجود ندارد. اما اگر می خواهید به کشور کانادا مهاجرت کنید می توانید با سرمایه گذاری استانی در کانادا و همچنین خرید مسکن قبل از مهاجرت به کانادا می توانید امتیاز خود را برای دریافت اقامت کانادا افزایش دهید.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید مسکن

قیمت خرید ملک در کانادا

یکی از عواملی که باعث می شود که خرید ملک در کانادا برای افراد خارجی به امری جذاب تبدیل شود این است که قیمت مسکن در کانادا نسبت به قیمت مسکن افراد در جایی که زندگی می کنند کم تر است. اما طی سال های اخیر با افزایش قیمت دلار کانادا، قدرت خرید افرادی که به کشور کانادا مهاجرت می کنند کم تر شده است.

علاوه بر این، طی سال های اخیر قیمت خرید مسکن در کانادا به طور پیوسته ای  افزایش داشته است و این در حالی است که قیمت مسکن در سایر کشورها یا کاهش یافته است و یا این که تغییرات اندکی داشته اند. اما اگر به دنبال مسکنی هستید که قیمت خرید آن کم تر باشد باید توجه داشته باشید که عواملی همچون دور یا نزدیک بودن به مراکز خرید و آب و هوای سخت زمستانی، می تواند باعث افزایش قیمت خرید یک مسکن شود.

با توجه به این عوامل شما می توانید خانه هایی با قیمت پایین تر در جزیره پرنس ادوارد و منیتوبا پیدا کنید و همچنین می توانید خانه هایی با قیمت بالاتر در استان بریتیش کلمبیا در ساحل غربی ونکوور پیدا کنید.

اما اگر بخواهیم میانگین قیمت خرید ملک در کانادا را به طور میانگین و به صورت عددی بیان کنیم باید بگوییم که در طی سال ۲۰۱۰ میانگین قیمت خرید ملک ۳۲۹ هزار دلار بوده است و در شهرهایی مانند مونترال کانادا نیز میانگین قیمت خرید ملک ۲۵۹ هزار دلار بوده است.

خرید ملک در کانادا

برای متقاضیان خارجی خرید ملک در کانادا بسیار راحت است .کانادا یکی از کشورهایی است که مناسب برای افرادی است که در گذشت زمان در کشور زندگی می کنند. مالکیت خارجی در کانادا از جمله سیاست های باز است و قیمت های ان مناسب برای اغلب افراد است که از ویژگی های جالب کانادا برای خرید ملک است.

اگر در کشور کانادا اقامت ندارید بهتر است از یک فرد متخصص در رابطه با قوانین حقوقی و نحوه مالکیت افراد خارج از کشور مشاوره بگیرید.

کسانی که ساکن امریکا نیستند حقوقی مشابه ساکنان و شهروندان کانادا دارند. اگر متقاضیان خارجی قصد داشته باشند به مدت شش ماه و یا کم تر در کانادا اقامت کنند از نظر دولت کانادا غیر قانونی اند به این معنی است که باید حساب بانکی باز کرده و ملک را خریداری کنند.

اگر متقاضی خارجی می خواهد بیش از شش ماه در سال را در کانادا زندگی کند باید درمورد وضعیت مهاجرت خود درخواست کنید.

قیمت املاک در کانادا در حال کاهش است و بازار آن یک بازار خریدار است. بیش تر متقاضیان خارجی خانه های دوم را برای محل زندگی دوم خود خریداری می کنند.کانادا از جمله کشورهای بزرگی است که برای مهاجران گزینه های زیادی را دارد.

در هریک از مناطق کانادا اگر ملکی را بخرید قوانین مربوط به ان یکسان است.و فرایند انتقال املاک ۳۰ تا ۹۰ روز طول می کشد و پس از آن نیز اگر ملک خالی باشد به مدت یک ماه پروسه خرید ان طول خواهد کشید.

قیمت خرید ملک در کانادا

مزایای خرید ملک در کانادا

 • با خرید ملک در کانادا می توانید این ملک را به دیگران انتقال دهید.
 • برای خرید ملک در کانادا می توانید وام مسکن بگیرید این وام ها دارای قسط های بلند مدت هستند که بهره بانکی ندارند.
 • با گران شدن و بالا رفتن قیمت های املاک در کانادا بعد از مدت سه سال قیمت های اپارتمان ها نیز بالا رفته است.
 • با خرید ملک در کانادا برای افراد خانواده و خود فرد می توان ویزا دریافت کرد.
 • متقاضی می تواند ویزای خود را به ویزای تحصیلی در کانادا تبدیل کند و هم چنین می تواند اقامت کانادا را نیز دریافت کند.

نکاتی در مورد خرید ملک در کانادا

 • برای این که از قانونی بودن روند خرید ملک خود در کانادا اطمینان حاصل پیدا کنید پیشنهاد می کنیم از وکلایی خبره در این کار کمک بگیرید.
 • در هنگام فروش خانه یک درصد به قیمت فروش خانه افزوده می شود و این در حالی است که شما در هنگام خرید نیازی نیست که این مالیات را پرداخت کنید.
 • بر اساس ارزش و موقعیت ملک شما باید هر ساله مالیاتی را برای ملک خود پرداخت کنید.
 • اگر خانه ی مورد نظر دارای مخزن سوخت است فروشنده باید قبل از این که خانه را بفروشد مخزن سوخت را پر کند.

مزایای خرید ملک در کانادا

موسسه دانش گستر کوه نور با بیش از سالها سابقه درخشان در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آماده خدمت رسانی به علاقه مندان تحصیل در خارج از کشور می باشد. مشاورین موسسه همواره سعی بر آن دارند تا بهترین راهنمایی را به دانشجویان ارائه دهند. جهت مشاوره در زمینه های تحصیل در آلمان ، اسپانیا و اروپا و همچنین تحصیل در کانادا مشاورین ما آماده ارائه بهترین مشاوره و خدمت رسانی به علاقه مندان می باشند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)