#

دوره های زبان در اتریش

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
 • ۶ فروردین ۱۳۹۹
 • مهاجرت تحصیلی
 • 606 بازدید
 • بدون نظر

دوره های زبان در اتریش

اتریش کشوری واقع در اروپای مرکزی است . زبان رسمی این کشور آلمانی است و البته بیش تر مردمانی که در این کشور زندگی می کنند به زبان انگلیسی هم آشنایی دارند. در کالج های کشور اتریش دوره های زبانی برگزار می شود و اما شرط شرکت کردن در این دوره ها این است که باید از دانشگاه های این کشور به صورت رسمی پذیرش شوید . شما نمی توانید برای شرکت در دوره های زبان در اتریش به دنبال ویزای تحصیلی اتریش باشید. پس باید بدانید که برای این که در دوره های زبان در اتریش شرکت کنید لازم است تا از دانشگاه های این کشور پذیرش دریافت کنید .

در این کشور به دانشجویان اجازه داده می شود تا در دوره های زبان در اتریش شرکت کنند و اما زمان شرکت در این دوره ها تنها دو سال است . البته در زمانی که دانشجو در این دوره شرکت می کند نباید در جای دیگری کار کند . آن دسته از افرادی که می خواهند به این کشور سفر کنند بهتر است در ابتدا زبان آلمانی را بیاموزند و یا بهتر است تا حدودی با این زبان آشنا شوند تا بتوانند به راحتی وارد دانشگاه های این کشور شوند . البته با حضور در این کشور راحت تر می توانید این زبان را یادبگیرید زیرا حضور در محیط این کشور سرعت یادگیری شما را بیش تر خواهد کرد . با این کار شاید بتوانید در کم تر از یک سال این زبان را فراگیرید و می توانید در کلاس های دانشگاه شرکت کنید . به همین علت دیگر نیازی نخواهید داشت تا دوره دو ساله را پشت سر بگذارید . همه این موارد باعث می شود تا همه هزینه ها کاهش یابد و هم در مدت زمان کم تری به نتیجه دلخواه برسید.

مزایای دوره های زبان در اتریش

 • دوره های فشرده زبان آلمانی برای این که سطح دانشگاه هر فرد معین شود در دوره پیش دانشگاهی برگزار می شود. با شرکت کردن در این دوره ها فرد برای آزمون های دانشگاهی آماده خواهد شد .
 • آن دسته از متقاضیانی که از دوره دبیرستان فارغ التحصیل شده اند می توانند در این دوره ها شرکت کنند و درنهات در آلمان و یا اتریش به تحصیل بپردازند .
 • با استفاده از دوره های زبان در اتریش می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه تری مهارت های خود را بیش تر کنید . البته برای این که به هدف خودتان برسید نیاز است تا طراحی های لازم برای شما صورت گیرد .
 • دوره های زبان بسیار زیادی در این کشور ارائه می شود که براساس مهارت هایی است که هر فرد دارد . برای ارزیابی هر فرد معیارهایی مشخص شده است .
 • برای متقاضیانی که از خارج از کشور برای تحصیل در دوره های زبان در اتریش می آیند نیز دوره های فشرده ای گذاشته می شود . هم چنین آزمون هایی از این افراد گرفته می شود که بتوانند برای ورود به دانشگاه ها آماده شوند .

دوره های زبان در اتریش

 • دوره های زبان در اتریش بیش تر برای آمادگی دانشجو می باشد تا بتواند برای پذیرش از دانشگاه های این کشور اقدام کند . با استفاده از این سیستم می توانید سطح دانش خود را ارتقا دهید .
 • آن دسته از افرادی که روی زبان انگلیسی و آلمانی تسلط کافی را ندارند باید بدانند که با شرکت کردن در دوره های زبان در اتریش می توانند در کشور خوبی مثل اتریش این زبان را یاد بگیرند و درنهایت نیز وارد دانشگاه های معتبر این کشور شوند . برای این که دانشجو بتواند در این دوره ها شرکت کند لازم است تا در ابتدا همه مدارمک خود را به این دانشگاه ها ارسال کند و درنهایت نیز بعد از این که مدارک وی بررسی شد وارد دانشگاه های این کشور شود .
 • دوره های زبان در اتریش بیست ساعت در هر هفته است و به صورت گروهی برای تعداد به خصوصی از افراد تشکیل می شوند . البته ترم های عادی دوره های سه ماهه اند و هزینه های کم تری را برای فرد در بر خواهد داشت.

دوره های زبان در اتریش

زبان اصلی کشور اتریش که در دانشگاه ها تدریس می شود زبان آلمانی است . البته رشته های کمی هم هستند که به زبان انگلیسی تدریس می شوند . برای تحصیل دراتریش بهتر است در دوره های زبان در اتریش شرکت کنید تا مدرک خود را بتوانید ارائه کنید .

البته برای تحصیل در بعضی از دانشگاه های این کشور نیز از شما مدرک B2 درخواست می شود و برای برخی دیگر مدرک C1  لازم است . البته برای این که بتوانید قبل از وارد شدن به دانشگاه در دوره های آموزش زبان در این کشور شرکت کنید باید حداقل مدرک A2 داشته باشید .

البته باید بدانید هدف از آموزش زبان آلمانی تنها برای تحصیل نخواهد بود وزمانی که شما در این کشور به تحصیل می پردازید می توانید از زبان آلمانی استفاده بسیار زیادی داشته باشید .آشنایی با زبان آلمانی باعث می شود تا بسیار راحت تر در این کشور به تحصیل بپردازید و زودتر پیشرفت کنید .

برای یادگیری زبان آلمانی دو راه پیش روی شماست . برای مثال می توانید در خود ایران این زبان را یاد بگیرید ویا این که می توانید از دوره های زبان در اتریش استفاده کنید .

در کشور اتریش موسسه ها و شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که کلاس هایی را برای آموزش زبان آلمانی در اختیار دانشجو قرار می دهد . دوره های زبان در اتریش به متقاضیان خارجی کمک می کند تا بتواند در آزمون های ورودی به دانشگاه ها آمادگی لازم را پیدا کنند . البته همان طور که قبلا گفته شد برای شرکت کردن در این دوره ها لازم است تا هر فرد از دانشگاه های اتریش پذیرش دریافت کند تا بعدها بتواند در این دوره ها شرکت کند . نکته بسیار مهمی که در مورد شرکت کردن در دوره های زبان در اتریش وجود دارد این است که شرایط سنی برای ورود به آن ها وجود ندارد و داشتن مدرک نیز برای فرد لحاظ نخواهد شد .

دوره های زبان در اتریشپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)