#

دوره های زبان در انگلیس

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
  • مقالات تحلیلی
  • 476 بازدید
  • بدون نظر

دوره های زبان در انگلیس

ایرانیان بعد از زبان اصلی خود باید تلاش بسیار زیادی کنند تا بتوانند به زبان انگلیسی تسلط یابند . در کشور ایران دوره های بسیار زیادی وجود دارد که به صورت استاندارد و یا فشرده وجود دارند به همین دلیل آن دسته از افرادی که می خواهند ویزای دوره های زبان انگلیسی را به دست آورند می توانند از این دوره ها بهره گیرند . متقاضیان می توانند برای یادگیری زبان انگلیسی از دوره های زبان در انگلیس و یا دوره های زبان در ایران استفاده کنند.

استفاده از دوره های زبان در انگلیس برای آن دسته از افرادی که می خواهند در این کشور به زندگی کنند و یا به تحصیل بپردازند بسیار مناسب است .آماری در این زمینه در دست است که بیان می کند هر سال ۵۰۰ هزار نفر برای آموزش زبان انگلیسی وارد این کشور می شوند . مسلما یادگیری این زبان در کشور انگلیس تاثیر بسیار بهتری از یادگیری در ایران خواهد داشت . اگر این امکان برای شما وجود دارد که برای یادگیری این زبان به کشور انگلیس بروید این تاثیر آن غافل نشوید .

دوره های زبان در انگلیس به سه دسته دوره های سه ماه ، شش ماهه و نه ماهه تقسیم می شوند . برای این که بتوانید در این دوره های ثبت نام کنید می توانید هر زمان که بخواهید این کار را انجام دهید و از این نظر نگران نباشید .

برای این که بتوانید در کشور انگلیس به تحصیل زبان بپردازید در ابتدا باید یک موسسه بسیار خوب در این زمینه پیدا کنید .باید توجه داشته باشید که موسسه انتخابی شما اعتبار بسیار خوبی داشته باشد . همان طور که بیان کردیم دوره های زبان در انگلیس تنوع بسیار زیادی دارند و بهتر است با توجه به شرایطی که دارید بهترین آن را برای خود انتخاب کنید .

شرکت در دوره های زبان در انگلیس چه مزایایی را دارد ؟

آموختن زبان در کشور انگلیس این امتیاز را برای متقاضی دارد تا هم بتوانند به یادگیری زبان بپردازند و هم با محیط این کشور آَشنا شوند . برای مثال زمانی که شما در محیطی زندگی می کنید که همه افراد در آن به زبان انگلیسی صحبت می کنند باعث خواهد شد تا روند یادگیری شما سریع تر اتفاق افتد . به صورت کلی می توان گفت اولین مقصد افرادی که می خواهند زبان انگلیسی را یاد بگیرند کشور انگلیس بوده است .

در این کشور دوره های زبان برای همه سنین بوده است و بسته به این که متقاضی چه میزان توانایی دارد می تواند از دوره های مختلف استفاده کند . در این کشور دوره های آموزشی بسیار زیادی نسبت به سایر کشور ها وجود دارد .

کسانی که دردوره های آموزشی زبان در این کشور به تحصیل می پردازند هم می توانند به تنهایی این کار را انجام دهند و هم می توانند در کنار آن به کارهای دیگری نیز بپردازند .

دوره های آموزشی که در این کشور برای متقاضی ارائه می شود دارای کیفیت بسیار بالایی است و هم چنین ضمانت شده است . البته باید بدانید که همه موسسه هایی که در این کشور وجود دارد مجوزهای لازم را دارند . برای این که مشخص شود همه این موسسه ها و مراکز استانداردهای لازم را برای امکانات و هم چنین فعالیت های آموزشی دارند بازرسی هایی از این مراکز صورت می گیرد .

دوره های زبان در انگلیس

شهریه دوره های زبان در انگلیس

بسته به ساعت های هر دوره و کالج و شهری که انتخاب می کنید شهریه دوره های زبان در انگلیس متفاوت است . در هر سال این شهریه بین ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ متغیر خواهد بود . کالج هایی که دوره های زبان را ارائه می کند بسته به اعتباری که دارند و هم چنین خدماتی که ارائه می کنند هزینه های متفاوتی را ارائه می کنند . به صورت میانگین اگر بخواهیم هزینه ها در کالج های دولتی را به صورت یک دوره ۱۵ ساعته در ۴۸ هفته ای بین ۴۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰ یورو بوده است . کم ترین زمانی که این دوره ها دارند سه ماهه است .

آن دسته از متقاضیانی ایرانی که می خواهند در این کشور به تحصیل بپردازند باید بدانند که برای این که شانس آن ها برای گرفتن ویزای بلند مدت در انگلیس بیش تر باشد بهتر است از دوره های شش ماهه زبان در این کشور بهره برند . این دوره ها در همه جای این کشور وجود دارد و در همه زمان ها به جز هفته آخر سال و هم چنین دو هفته از شروع سال میلادی می توان در آن ها ثبت نام کرد .

ویزاهای مخصوص دوره های زبان در انگلیس

آن دسته از افرادی که متقاضی تحصیل در دوره های زبان در انگلیس هستند می توانند از دو نوع ویزا استفاده کنند . این ویزاها در ادامه مورد بررسی قرار می گیرند :

  • ویزای دانشجویی عمومی : این نوع از ویزاها برای دوره های زبان در انگلیس است که مدت زمان آن ها از شش ماه بیش تر باشد . از این دوره ها بیش تر به عنوان دوره های آمادگی قبل از وارد شدن به مقاطع تحصیلی مختلف در این کشور یاد می شود .

بعد ازاین که این دوره های آموزشی زبان به پایان رسید و دوره های تحصیلی دیگر در کالج ها و موسسه های این کشور شروع شد قابلیت تبدیل شدن این ویزا وجود خواهد داشت . برای گرفتن این ویزا باید هر فرد به سفارت انگلیس  مراجعه کند و بعد از آن نیز مدارک خود را مبتنی بر این که حداقل نمره چهار را در مدرک آیتلس دارد ارائه کند .

  • ویزای دیداری دانشجویی : این ویزا اعتبار هفت ماهه دارد و اما می تواند تا یازده ماه نیز تمدید شود . بیش تر این دوره ها برای نوجوانان و برای دوره های تابستانی برگزار می شود . البته باید بدانید که زمانی که متقاضی این دوره ها را پشت سر گذاشته باشد باید این کشور را ترک کند . البته این نکته نیز بسیار مهم است که برای این که بتوانید این نوع از ویزا را به دست آورید نیازی نیست تا مدرک آیتلس داشته باشید.

دوره های زبان در انگلیسپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)