#

بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
 • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
 • کشورها
 • 485 بازدید
 • بدون نظر

بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا

در کشور اسپانیا کالج های بسیار زیادی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد .به همین دلیل هم اگر شما قصد دارید در این کشور به تحصیل بپردازید می توانید از بین گزینه های بسیار زیادی یک انتخاب درست داشته باشید . هم چنین شما می توانید در مقطع دکترا نیز در همین کشور به تحصیل بپردازید . برای این که بتوانید بهترین رشته تحصیلی در این کشور را برای خود انتخاب کنید لازم است تا در ابتدا همه رشته های تحصیلی این کشور را به خوبی بشناسید .

 • از بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا می توان به رشته حقوق اشاره کرد .بسیاری از متقاضیان به این رشته گرایش دارند . تعداد دانشگاه هایی که رشته حقوق را برای افرادی که می خواهند وارد بازار کار در این کشور شوند پیشنهاد می کند . پس اگر شما می خواهید وکیل شوید و یا هر مقامی را کسب کنید که به حقوق ربط داشته باشد می توانید کشورهای مادرید و اسپانیا را برای تحصیل انتخاب کنید .

از جمله رشته های حقوق که متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب می کند رشته سیستم حقوقی اتحادیه اروپا است . دلیل انتخاب این رشته توسط دانشجویان این است که با استفاده از این رشته می توانند چهارچوب های کاری و عملکردهای قانونی را در این کشور پیاده سازی کنند. زمانی که دانشجو این رشته را انتخاب می کند هم با سیستم حقوقی کشور اسپانیا آشنا می شود و هم می تواند نحوه تصمیم گیری در این روند را بیاموزد.

از بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا می توان به رشته حقوق جرم شناسی بین المللی اشاره کرد . البته این را بدانید که دانشجویی که رشته حقوق را برای تحصیل انتخاب می کند باید در آخر دوره ای دیگر را نیز پشت سر بگذارد . این دوره خود به دو بخش دیگر تقسیم بندی می شود . افراد با استفاده از این دوره می توانند با بسط قوانین آشنایی بیش تری پیدا کنند.

 • رشته های هنر و علوم انسانی : از بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا می توان به رشته های هنر و علوم انسانی اشاره کرد . با تحصیل در این دوره می توانید در همه دوران تحصیل خود در هر زمینه ای که دوست دارید به تحصیل بپردازید . از رشته های بسیار پرطرفدار می توان به زبان و تاریخ ، زبان انگلیسی وهنرهای تجسمی اشاره کرد . برای این که بتوانید در این رشته فارغ التحصیل بشوید لازم است تا هم در امتحانات پایان ترم موفق شوید و هم این که باید روی پایان نامه شما تحقیقات نهایی صورت گیرد . آن دسته از افرادی که این مدرک را دریافت می کنند می توانند در صنایع مختلف نیز کار کنند.

تحصیل در این رشته ها روی زندگی افراد تاثیر بسیار زیادی می گذارد . پس اگر شما می خواهید در رشته های تحصیل کنید که زندگی شما را تغییر دهد رشته های هنر و علوم انسانی انتخاب بسیار خوبی برای شما خواهد بود . از جمله این رشته ها می توان به ادبیات اسپانیایی، فلسفه بنیادی ،موسیقی محبوب ،ادبیات آمریکای غربی واخلاق اشاره کرد .

بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا

 • از جمله بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا رشته بازاریابی و سرمایه گذاری است . زمانی که شما بتوانید مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در این رشته ها کسب کنید مسلما خواهید توانست در آینده پیشرفت بیش تری را داشته باشید . آن دسته از افرادی که از این رشته فارغ التحصیل می شوند می توانند شغل هایی مثل تحلیل گر مالی ، مدیر تولید ، مدیر حسابداری ،مدیر تبلیغات و مشاور بازاریابی را برگزینند.
 • رشته علوم : فارغ التحصیل رشته علوم از دانشگاه های اسپانیا می تواند شغل های بسیار زیادی را برای خود انتخاب کند . کسی که این رشته را انتخاب می کند می تواند پیشرفت زیادی را در آینده نیز داشته باشد .به همین دلیل هم این رشته جز رشته های بسیار معروف است .
 • مدیریت مهمانداری : از جمله بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا است که شامل کار کردن در هتل ها ، رستوران ها و … می شود . انتخاب این رشته به پیشرفت شما در آینده کمک بسیار زیادی می کند . پس شما می توانید در همین رشته مدرک کارشناسی خود را به راحتی بگیرید .

معرفی دانشگاه های کشور اسپانیا

 • دانشگاه بارسلونا :این دانشگاه در سال ۱۴۵۰ تاسیس شده است و جز اولین دانشگاه های این کشور است . این دانشگاه در سال ۲۰۱۱ در بین دانشگاه های این کشور رتبه اول را کسب کرده است . هم چنین در تدریس بعضی از رشته ها رتبه جهانی ان زیر صد است .
 • دانشگاه کامپلوتنس مادرید :این دانشگاه در سال ۱۲۹۳ بنا شده است و هر ساله دانشجویان بسیار زیادی را به خود جذب می کند . در رشته دندان پزشکی این مرکز در رتبه یک تا پنج جهان قرار دارد .
 • دانشگاه مستقل مادرید : این دانشگاه جز دویست دانشگاه برتر در جهان است و اعتبار بسیار زیادی را دارد .
 • دانشگاه فنی کاتولونیا : این دانشگاه شهرت بسیار زیادی دارد علت آن نیز محیط دانشگاهی پویا و زمینه تحقیقاتی بالای آن است . از دانشگاه فنی کاتولونیا به عنوان بزرگ ترین دانشگاه مهندسی در کشور اسپانیا یاد می شود . هر سال ۲۵۰۰ دانشجوی بین المللی وارد این دانشگاه می شوند .
 • دانشگاه سالامانکا :سالامانکا جز بهترین دانشگاه های کشوراسپانیا است که در زمینه های اقتصاد ، علوم سیاسی و اکتشافات علمی در جهان جز برترین ها بوده است . مزیتی که این دانشگاه برای دانشجویان علوم انسانی دارد این است که دوره های زبان انگلیسی را با کیفیت بسیار بالایی برای آن ها ارائه می کند .
 • دانشگاه کادیز: کادیز جز بهترین های کشور اسپانیا است . شهرت این دانشگاه در زمینه تدریس علوم فنی و مهندسی ، خدمات اجتماعی و پزشکی است . گاهی نیز برخی از واحدهای درسی برای این دانشجویان شرکت کردن در کلاس ها است .
 • دانشگاه پمپی فابرا :این دانشگاه در سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است و فعالیت های آن نیز در زمینه های علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، سلامت و ارتباطات است .

معرفی دانشگاه های کشور اسپانیاپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)