#

لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
 • ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
 • مقالات تحلیلی
 • 406 بازدید
 • بدون نظر

لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس

اقتصاد کشور انگلیس بسیار قدرت مند است و هم چنین رفاه اجتماعی این کشور بسیار زیاد است . همین موارد باعث شده است تا افراد بسیار زیادی به این کشور مهاجرت کاری داشته باشند . قبل از این که فرد به دنبال دریافت ویزای کاری در انگلیس باشد باید لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس را مطالعه کند و درمورد آن ها اطلاعات لازم و کافی را کسب کند و بعد از آن برای ورود به این کشور اقدامات لازم را انجام دهد.  در ادامه این مطلب به بررسی مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس می پردازیم.

لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس

 • امنیت سایبری: این شغل از جمله پردرآمدترین شغل های موردنیاز در کشور انگلیس است که تقاضای کار برای این رشته نیز بسیار زیاد است .در این شغل همه چیز به صورت آنلاین صورت می گیرد و این کار برای جمع آوری ،مالیات ،پرداخت کردن انواع دسته بندی و بازاریابی و فروش صورت می گیرد .تقاضا برای این کار بسیار بالا است زیرا این کار امنیت بسیار زیادی دارد .
 • مدیریت تحول و تدارکات :امروزه بیش تر مردم خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند یعنی فرد باید محصولات را به آدرس ارسال کند . سفارش هایی که هر روزه به صورت آنلاین صورت می گیرد بسیار زیاد است .با استفاده از این شغل می توان به راحتی ۴۰۰۰۰ یورو را به دست آورد .
 • بهداشت و درمان :از نیازهای کشور انگلیس شغل پرستاری است . هم چنین آن دسته از مشاغلی که به مراقبت های بهداشتی مرتبط اند با تقاضای بسیار زیادی رو به رو خواهند شد . البته روز به روز این تقاضا بیش تر می شود و این بدان معنی است که امنیت شغلی پرستاری بسیار بالا است.
 • آشپز: از جمله مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس می توان به شغل سرآشپزی اشاره کرد . این شغل تقاضای بسیار بالایی دارد پس بهتر است که یک حرفه هنری که به آشپزی هم مرتبط است را برای خود انتخاب کنید . بسیاری از شغل هایی که به آشپزی مرتبط اند و دو ماه و یا بیش تر خالی هستند و این نشان می دهد که تقاضا برای این شغل بسیار بالا است .
 • مهندسی : از جمله مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس می توان به شغل مهندسی اشاره کرد . حتی کلاس های آنلاینی را نیز برای یادگیری این رشته برگزار می کنند. رشته مهندسی انواع بسیار زیادی دارد که بسته به علاقه خود می توانید هریک از آن ها را انتخاب کنید .برخی از این رشته ها عبارت اند از مهندسی نرم افزار ، مهندسی برق ،مهندسی الکترونیک،مهندسی عمران و … .
 • بازاریابی :برای گسترش هر کسب وکاری گسترش دادن مهارت های بازاریابی اهمیت بسیار زیادی دارند . به همین دلیل هم بازاریابی جز مشاغل مورنیاز در کشور انگلیس است . سرمایه گذاری در کشور انگلیس روز به روز بیش تر می شود و همین هم باعث شده است تا کار بازاریابان نیز گسترش بیش تری پیدا کند . درآمد بازاریابان در هر سال ۴۵۰۰۰ پوند است .

لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس

پردرآمدترین مشاغل مورنیاز در کشور انگلیس

 • کارگزاران :از جمله پردرآمدترین شغل هایی که می توان به آن اشاره کرد کارگزارن در بورس ، اوراق بهادار ، بیمه و .. هستند .درآمد سالیانه این افراد برابر ۱۳۳۸۶۸ پوند است .
 • مدیران ارشد : فردی که در بین کارکنان یک شرکت بالاتری مقام را دارد به عنوان مدیر ارشد شناخته می شود .این افراد دارای حقوق بسیار بالایی هستند. برای این که فرد بتواند در این جایگاه قرار بگیرد باید تحصیلات وی در مقطع کارشناسی ارشد باشد و هم چنین تخصص بسیار زیادی را داشته باشد .درآمد مدیران ارشد در هر سال برابر۱۲۳۶۰۰ پوند است .
 • مدیر بازاریابی: از شغل های بسیار پردرآمدی که می توان در لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس به آن اشاره کرد مدیربازاریابی است . برای این که بتوانید در این حرفه مشغول به کار شوید باید مدرک کارشناسی ارشدی مرتبط با موضوعی که می خواهید بازاریابی آن را انجام دهید داشته باشید.
 • خلبان :خلبانی جز شغل های بسیار پردرآمدی است که در لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس می درخشد . البته متقاضیان این شغل باید بدانند که دریافت کردن مدرک خلبانی و هم چنین استخدام شدن در این شغل کار بسیار سختی است و البته برای متقاصی هزینه های بسیار زیادی را نیز در پی دارد .میانگین درآمدی که هر خلبان در هر سال دارد برابر ۸۶۹۱۵ پوند است .
 • مدیران مالی :فردی که در هر سازمان و یا ارگانی شغل مدیر مالی را برعهده دارد مسلما حقوق بسیار زیادی را هم دارد . برای این که بتوانید در این شغل مشغول شوید لازم است تا مدرک شما در رشته های حسابداری و یا امور مالی باشد .درآمدی که این شغل در هر سال برای فرد دارد برابر۸۴۶۷۵ پوند است.
 • وکالت : مشاوره های حقوقی و وکالت جز شغل های بسیار پردرآمد محسوب می شود .برای این که بتوانید وارد این حرفه شوید لازم است تا مدرک کارشناسی ارشد داشته باشید و بعد از آن نیز باید در دوره کارآموزی شرکت کرده باشید وهم چنین به مدت دو سال در دوره های آموزشی شرکت کنید . هر وکیل به صورت سالانه ۸۰۲۱۰ پوند درآمد دارد. حتی در سال ۲۰۱۶ این کشور جز کشورهایی بوده است که بالاترین حقوق را برای وکلا درنظرگرفته است .
 • کنترل کردن ترافیک هوایی : در لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیس کنترل کردن ترافیک هوایی درآمد بسیار زیادی را برای فرد دارد . در ابتدا متقاضیان این حرفه باید مجوزهای لازم را از سرویس ترافیک هوایی دریافت کند. برای تحصیل در این رشته باید به مدت سه سال در دوره های آموزشی نیز شرکت کنید . میانگین حقوقی که در هر سال برای این شغل درنظرگرفته شده است ۸۱۱۳۲ پوند است .
 • پزشکی :پزشکانی که در حوزه های بیهوشی ،روان شناسی ، روان پزشکی ، اطفال ، جراحی ، رادیولوژیست و … تخصص دارند درآمد بسیار زیادی را نیز خواهند داشت . برای این که بتوانید در این رشته ها مشغول به کار شوید در ابتدا باید مدرک پزشکی شما توسط شورای عمومی پزشکی در کشور انگلیس به تایید برسد . میانگین حقوقی که برای این حرفه درنظرگرفته شده است برابر ۷۸۳۸۶ پوند است .

لیست مشاغل موردنیاز در کشور انگلیسپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)