#

وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۸ فروردین ۱۳۹۹
  • کشورها
  • 536 بازدید
  • بدون نظر

وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا

معایب و مشکلات احتمالی درباره ی مهاجرت به کشور اسپانیا برای مهاجرین این است که روند کار اداری را کمی دشوار و گاهی سخت است به این صورت که نسبت به برخی کشور های دیگر، نیازمند ارائه مدارک زیاد و سپری کردن مراحل طولانی تری است. شاید همین نظام قانونی اداری که در این کشور حاکم است یکی از معایب و مشکلات زندگی و مهاجرت به این کشور باشد و البته یکی از دلایل این که وجود یک وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا می تواند مفید و به صزفه باشد. در ادامه به توضیح کوتاهی از کشو اسپاینا می پردازیم و انواع روش های مهاجرتی و لزوم وجود یک وکیل مهاجرتی که متقاضیان را در تمامی راه ها و مراحل مربوط به مهاجرت یاری نمایند را ذکر می کنیم.

کشور اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپاست که در جنوب غربی اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور شهر مادرید است. این کشور در شبه جزیره ی ایبری قرار دارد و یکی از بزرگترین کشور های این شبه جزیره است. از دیگر کشور های این شبه جزیره، پرتغال و آندورا است. این کشور در همسایگی فرانسه و پرتغال قرار دارد که پس از فرانسه بزرگترین کشور غرب اروپا و پنجاه و یکمین کشور بزرگ جهان است. کشور اسپانیا از شرق با دریای مدیترانه و از غرب شمال با اقیانوس اطلس مجاور است. از شهرهای معروف این کشور “بارسلون، مادرید- والنسیا- سارگوزا- مالاگا- بیلبائو- مورسیا- ویگو- گرانادا- سالامانکا- الچه- بوروگوس-کوردوبا- کارتاخنا- پامپلونا- ویتوریا- خیخون- بادالونا و سویلیا” است.

انواع مختلف مهاجرت و راهنمایی وکیل رسمی

در این قسمت سعی شده است که انواع مختلف مهاجرت به کشور اسپانیا توضیح کوتاهی برای چند مورد ذکر شود که داشتن وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا یکی از توصیه هایی است برای افراد غیر متخصص در این زمینه ها عنوان می شود.

تحصیل در کشور اسپانیا

این امکان وجود دارد که افراد متقاضی برای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا می توانند با داشتن رزومه قوی، از بورسیه تحصیلی بهره مند شوند. از دیگر مزایا هزینه پایین زندگی در کشور اسپانیا است که نسبت به دیگر کشورهای اروپایی هزینه کمتری دارد. بنابراین تحصیل رایگان در کشور اسپانیا نیز ممکن است، البته با شرایطی که باید در هر دانشگاه به خوبی اطلاعات کافی جمع آوری شود.

شما می توانید از کمک وکیل برای تمامی این موارد استفاده نمایید تا علاوه بر اینکه بتوانید بهترین دانشگاه را انتخاب کنید، شانس این را داشته باشید که در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل نمایید و با دانستن تمامی موارد مربوط به شرایط و مدارک دانشگاه مربوطه از بین چندین هزار نفر متقاضی این دانشگاه ها شما پذیرفته شوید.

کشور اسپانیا یکی از کشور های عضو اتحادیه ی اروپا است که دارای مراکز اموزشی عالی و دانشگاه هایی است که امکان رایگان تحصیل در اسپانیا را فراهم می کنند. کشور اسپانیا برای افرادی که از سایر نقاط دنیا وارد این کشور جهت ادامه تحصیل می شوند رشته هایی را به زبان انگلیسی تدریس می کند. وزارت علوم ایران بیشتر دانشگاه های این کشور در رشته های مختلف را مورد تایید قرار داده است و آن ها را جزء بهترین دانشگاه ها می داند. بیشتر افراد برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی همانند لیسانس و یا فوق لیسانس و دکتری وارد این کشور می شوند که این تصمیم به این دلیل است که تقریبا امکان تحصیل رایگان در اسپانیا وجود دارد.

وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا

شرایط کار و ویزای کاری

امکان کار دانشجویی در حین تحصیل در دانشگاه های کشور اسپانیا نیز وجود دارد که به دانشجو اجازه می دهد در شرایط سختی که برای وی اتفاق می افتد، مشغول به کار شود. اما نکته ای باید مطرح این است که این متقاضیان نیازمند تسلط کامل به زبان اسپانیایی هستند و معمولا به افراد خارجی کمتر اجازه کار در مشاغل را می دهند، بنا بر این توصیه ای باید ذکر شود این است که متقاضیان روی حقوق حاصل از کار در اسپانیا برای تامین مخارج زندگی و شهریه دانشگاه هیچ حسابی باز نکند.

نکته ی قابل توجه ی دیگر این است که هر پرونده مهاجرتی و هر فرد شرایط خاص مربوط به خود را دارد و ممکن است قابل استفاده برای فرد دیگر نباشد که نمی توان در این زمینه از تجربیات افراد غیر متخصص استفاده کرد. بنا براین داشتن وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا می تواند کمک شایانی به شما باشد.

مهاجرت جهت الحاق به خانواده یا بازنشستگی

به صورت کلی شخص با ۵ سال زندگی متوالی در کشور اسپانیا اجازه ی این را دارد که درخواست اقامت دائم بلند مدت در این کشور نماید. همینطور شخصی که اقامت دائم یا کارت آبی اروپا را داشته باشد می تواند در کشور اسپانیا زندگی و کار کند. پس از ۱۰ سال زندگی در اسپانیا نیز شخص می تواند درخواست پاسپورت کشور اسپانیا را بدهد.

مهاجرت از طریق کار در کشور اسپانیا:

برای این کار ابتدا شما نیاز دارید پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما در اسپانیا را داشته باشید سپس در صورتی که کارفرما خود را پیدا کنید این اجازه را دارید که درخواست مجوز کار به اداره کار اسپانیا بدهید این اتفاق در صورتی می تواند پیش آید که کارفرما در اسپانیا و یا حتی اتحادیه اروپا کسی را بهتر از شما پیدا نکند که این روش کاملا وجود یک وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا را الزامی می داند.

وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا

یک وکیل مهاجرت رسمی باید به به قوانین کشور مبدا و همچنین کشور مقصد برای مهاجرت، اشراف کافی داشته باشد و علاوه بر این موارد باید آگاهی از شرایط و توانمندی های شما که قصد مهاجرت دارید نیز داشته باشد زیرا برای مهاجرت دانستن شرایط و توانایی های شما می تواند برای قبول شما برای ورود به کشور مقصد مفید باشد. در این صورت است که وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیا می تواند به عنوان مشاور، شما را در انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین روش مهاجرت یاری کند و شما بتوانید با بهترین شرایط وارد کشور اسپانیا شوید. با توجه به اینکه در همین مسیر کارهای مهاجرتی به کشور اسپانیا، این شرایط و مراحل دارای ابعاد مختلف اداری و حقوقی، در مقاطع مختلف است. بنا بر این با وجود تمامی این شرایط انتخاب وکیل رسمی مهاجرتی در کشور اسپانیا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می شود که با دقت باید انتخاب کنید.

آگاهی داشتن از شرایط و مدارک لازم برای گرفتن اقامت هر کشور که به روش های مختلفی از قبیل مهاجرت به صورت خاص، موقت و چه دائم، بسیار نکته ی مهمی است. در صورتی که به طور انفرادی به انجام کارهای مهاجرتی اقدام می نماییم ممکن است مدارکی ارسال شده به سفارت خانه ی مربوطه کافی نباشد و یا منطبق بر استانداردهای مورد نظر و الزامی کشور مقصد نباشد که این موارد علاوه بر این که زمان زیادی را از دست می دهید شانس خوبی را برای انجام کارهای مهاجرتی از دست داده اید.

وکیل رسمی مهاجرت در کشور اسپانیاپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)