#

وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • مقالات تحلیلی
  • 1246 بازدید
  • بدون نظر

وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس

وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس

این روزها و با بالا گرفتن تب مهاجرت به خارج از کشور و شرایط خاصی که کشور انگلیس دارد تقاضای مهاجرت به انگلیس، انتخاب وکیل رسمی مهاجرت  به انگلیس باید با دقت و توجه بیشتری صورت گیرد. می توان یکی از این دلایل را نیز سخت گیری های مهاجرت و اقدام کارهای مهاجرت به انگلیس عنوان کرد که علاوه بر اینکه کشور انگلیس شرایط مخصوص و خوبی دارد، شرایط و ویژگی هایی خاص را الزامی می داند.

ندانستن قوانین مهاجرت باعث اتلاف انرژی افراد و پول آنها می شود بنابراین در انتخاب وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس بایستی دقت کافی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم که علاوه بر توضیحات کوتاهی در باره ی کشور انگلیس و شرایط مهاجرت به این کشور، نکات مهمی را برای انتخاب وکیل قانونی برای کارهای مهاجرتی به انگلیس را در اختیار شما قرار دهیم.

کشور انگلیس

انگلستان یا همان بریتانیای کبیر شامل ۴ ایالت به نام های انگستان، ویلز، اسکاتلند و ایرلند شمالی است که پایتخت های آنها به ترتیب لندن، کاردین، ادینبورگ، و بلفاست، است. کشوری با آب و هوای ملایم و معتدل یکی از بهترین جاذبه های گردشگری و همچنین مقصد بسیاری از دانشجویان است. این افراد که از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند پس از اقامت انگلستان می توانند در جهت اخذ تابعیت اقدام کنند.

انگلستان، از نظر مساحت هفتاد و نهمین کشور پهناور در دنیا است. همچنین این کشور بزرگ از شمال با اسکاتلند و از غرب با جمهوری ولز همسایه است. علاوه بر این باید گفت که این کشور، میزبان بزرگترین شهر در اروپا، یعنی لندن است. لندن، پایتخت انگلستان، و البتّه پایتخت پادشاهی بریتانیا، یکی از زیبا ترین شهر‌ های جهان و پیشگام در هنر و اقتصاد و همواره گزینه‌ ی مهم و جدی برای گردشگران بوده است.

این کشور که جمعیتی بالغ بر ۵۴ میلیون نفر را در خود جای داده است، به این معناست که تراکم جمعیّتی بالایی دارد. از نظر آب و هوایی، انگلستان کشوری نسبتاً معتدل است به این صورت که زمستان های خیلی سرد و یا تابستان های خیلی گرم در این کشور معنایی ندارد. علاوه بر این ها این کشور میانگین بارشی آن بسیار بالاست و می توان گفت که این کشور به نوعی کشوری پر باران است.

وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس

تعریفی از وکیلی است که وکالت شما را برای کارهای مهاجرت به کشور های خارجی را بر عهده می گیرد. به این صورت که قوانین کشورها و سفارت خانه ها را به خوبی می داند و می تواند براساس همین قوانین، اقدام به تشکیل پرونده و اجرای قوانین مهاجرت برای شما در کشور مقصد را انجام دهد.

روش های متعددی برای مهاجرت به کشور انگلیس وجود دارد که تمامی این روش ها در سایت های رسمی دولت انگلستان نیز وجود دارد. این روش ها شامل مهاجرت از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق پناهندگی به انگلستان و روش های دیگری از قبیل کار، تحصیل، ثبت شرکت، خرید ملک، تولد فرزند و پناهندگی که مشاوره ی یک وکیل مهاجرتی می تواند کمک بسیار بزرگی برای شما باشد.

وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس

ویژگی های وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس

ویژگی هایی که یک وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس باید داشته باشد را می توان موارد زیر ذکر کرد که از مهم ترین نکاتی است که یک وکیل مهاجرتی باید دارا باشد:

یک وکیل مهاجرت رسمی باید به به قوانین کشور مبدا و همچنین کشور مقصد برای مهاجرت، اشراف کافی داشته باشد و علاوه بر این موارد باید آگاهی از شرایط و توانمندی های شما که قصد مهاجرت دارید نیز داشته باشد زیرا برای مهاجرت دانستن شرایط و توانایی های شما می تواند برای قبول شما برای ورود به کشور مقصد مفید باشد. در این صورت است که وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس می تواند به عنوان مشاور، شما را در انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین روش مهاجرت یاری کند و شما بتوانید با بهترین شرایط وارد کشور انگلیس شوید. با توجه به اینکه در همین مسیر کارهای مهاجرتی به کشور انگلیس، این شرایط و مراحل دارای ابعاد مختلف اداری و حقوقی، در مقاطع مختلف است. بنا بر این با وجود تمامی این شرایط انتخاب وکیل رسمی مهاجرتی در کشور انگلیس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می شود که با دقت باید انتخاب کنید.

آگاهی داشتن از شرایط و مدارک لازم برای گرفتن اقامت هر کشور که به روش های مختلفی از قبیل مهاجرت به صورت خاص، موقت و چه دائم، بسیار نکته ی مهمی است. در صورتی که به طور انفرادی به انجام کارهای مهاجرتی اقدام می نماییم ممکن است مدارکی ارسال شده به سفارت خانه ی مربوطه کافی نباشد و یا منطبق بر استانداردهای مورد نظر و الزامی کشور مقصد نباشد که این موارد علاوه بر این که زمان زیادی را از دست می دهید شانس خوبی را برای انجام کارهای مهاجرتی از دست داده اید.

انواع روش های مهاجرت به کشور انگلیس

برای انجام کار های مهاجرتی بهتر است در جستجوی بهترین وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در حقوق مهاجرت و حقوق بین‌الملل خصوصی و آشنا به قوانین مهاجرتی انگلستان و سایر نقاط دنیا باشند؛ زیرا یک وکیل است که می تواند به تمامی این قوانین احاطه داشته باشد و بتواند به شما کمک شایانی در این جهت باشد.

بررسی کامل شرایط مالی و تحصیلی متقاضی مهاجرت به کشور انگلستان، علاوه بر این ها بررسی سوابق کاری متقاضی مهاجرت به انگلستان و در نهایت اعلام نظر درباره این که کدام راه و روش مهاجرت به نفع متقاضی است توسط یک وکیل می تواند به شما در جهت زمان و هزینه کمک بزرگی باشد.

نکته ی قابل توجه ی دیگر این است که هر پرونده مهاجرتی و هر فرد شرایط خاص مربوط به خود را دارد و ممکن است قابل استفاده برای فرد دیگر نباشد که نمی توان در این زمینه از تجربیات افراد غیر متخصص استفاده کرد. بنا براین داشتن وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس می تواند کمک شایانی به شما باشد.

قوانین مهاجرت و یا مدارک لازم برای مهاجرت به کشور انگلیس ممکن است حتی در بازه ی زمانی کوتاه تغییر پیدا کند که این امر ایجاب می کند از جدید ترین قوانین مربوط به مهاجرت آگاهی لازم را داشته باشید که این امر می توان دلیلی برای داشتن وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیس باشد که در تمامی مراحل مربوط به مهاجرت به شما راهنمایی کامل را بدهد.

وکیل رسمی مهاجرت در کشور انگلیسپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)