#

ویزای تجاری در اسپانیا

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
 • ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
 • ویزا
 • 581 بازدید
 • بدون نظر

ویزای تجاری در اسپانیا

ارتباط برقرارکردن با شرکای خارجی از جمله مواردی است که برای شرکت های تجاری در همه دنیا اهمیت بسیار زیادی دارد. برای مثال با استفاده از ویزای تجاری در اسپانیا می توانید با همکاران خود که در این زمینه در کشور اسپانیا فعالیت دارند ارتباط برقرار کنید . با استفاده از ویزای تجاری اسپانیا می توانید در نمایشگاه های مختلف شرکت کنید و درنهایت نیز کارتان را توسعه دهید .

کشور اسپانیا از جمله کشورهایی است که بسیار راحت به متقاضیان ویزای تجاری می دهد . دلیل این موضوع نیز تنها به خاطر جذب کردن سرمایه گذارهای خارجی به این کشور است .

شرایط دریافت ویزای تجاری اسپانیا

ازمهم ترین مواردی که متقاضی ویزای اسپانیا باید آن را رعایت کند ارائه مدارک به صورت صحیح است . این کار باعث می شود تا بتوانید بسیار راحت تر ویزای تجاری اسپانیا را دریافت کنید  . از جمله موارد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که باید دعوت نامه معتبری را یکی از کمپانی های اسپانیایی برای شما ارسال کند . در این دعوت نامه ای که برای فرد ارسال می شود باید همه موارد و جزئیات تجاری به صورت کاملا دقیق و روشن بیان شده باشد .

منظور از دعوت نامه به صورت کلی این است که کمپانی که دعوت نامه را ارسال کرده است می خواهد فرد متقاضی ویزای تجاری اسپانیا وارد این کشور شود. البته دعوت نامه باید به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشد .

هر شخصی که با استفاده از دعوت نامه به این کشور دعوت شده است باید با مشخصات دقیق در این دعوت نامه ذکر شده باشد و حتی باید مدرت اقامت این فرد نیز به صورت دقیق مشخص شده باشد . فردی که دعوت نامه را ارسال کرده است باید کلیه هزینه های فرد را تقبل کند و درنهایت نیز یک نسخه از این دعوت نامه درون پرونده باقی می ماند و نسخه دیگر به سفارت اسپانیا فرستاده می شود .

چه مدارکی برای دریافت ویزای تجاری اسپانیا لازم است ؟

متقاضی دریافت ویزای تجاری اسپانیا باید در ابتدا همه مدارک لازم را تهیه کرده و به صورت کامل به سفارت این کشور ارائه دهد تا بررسی های لازم روی آنها صورت گیرد و درنهایت در صورت این که این مدارک تایید شد برای فرد ویزای تجاری صادر شود . از جمله مدارکی که فرد باید به همراه داشته باشد عبارتند از :

 • در وهله اول فرد باید فرمی را برای درخواست ویزا تکمیل کند و در این فرم همه اطلاعات خود را به صورت دقیق یاد داشت کند . بعد از کامل کردن فرم باید شخص دو امضا روی فرم بزند.
 • دو قطعه عکس سه در چهار که هیچ گونه روتوشی نداشته باشد .
 • برای درخواست ویزا باید هزینه های نقدی پرداخت شود که متقاضی باید به یورو آن را پرداخت کند .
 • متقاضی باید از سفارت اسپانیا وقت بگیرد و درنهایت نیز زمان مصاحبه را در اختیار داشته باشد.
 • اگر برای فرد دعوت نامه ای از طرف یکی از افراد مقیم در این کشور ارسال شده باشد باید اصل و کپی آن را در اختیار داشته باشد و اما اگر کمپانی برای فرد دعوت نامه ارسال کرده باشد تنها کپی آن کفایت می کند.
 • ارائه بیمه مسافرتی
 • ارائه مدارک شغلی
 • گردش های مالی شش ماه آخر حساب
 • فرد باید ترجمه بسیار درستی را از شناسنامه و پاسپورت خود به همراه کپی آن ها در اختیار داشته باشد .

ویزای تجاری در اسپانیا

دریافت وقت مصاحبه از سفارت

از جمله موارد بسیار مهمی که در دریافت ویزای تجاری اسپانیا وجود دارد این است که باید متقاضی از سفارت این کشور وقت مصاحبه ای را دریافت کند . متقاضی باید نه روز قبل از روزی که باید به این کشور سفر کند از سفارت اسپانیا وقت بگیرد . وقت گرفتن از سفارت اسپانیا به صورت آنلاین است .

وقتی که شما اطلاعات خود را کامل می کنید از طرف سفارت برای شما ایمیلی ارسال می شود و نشان می دهد که آیا اطلاعاتی که وارد کرده اید درست است یا خیر. اگر اطلاعات درست بود وقتی برای مصاحبه به شما اختصاص داده می شود و متقاضی نیز باید در زمان مشخص شده در سفارت اسپانیا حضور داشته باشد . توجه به این نکته ضروری است که هر فرد خودش باید مدارک خود را به سفارت این کشور ارائه دهد و شخصی به جای او نمی تواند این کار را انجام دهد .

مصاحبه برای دریافت کردن ویزای تجاری اسپانیا بسیار مهم است و فرد برای حضور در سفارت باید ظاهر خوب و موجهی را داشته باشد . حرف هایی که متقاضی در مصاحبه بیان می کند باید با مدارکی که وی ارائه کرده است هم خوانی داشته باشد واگر فرد بخواهد بالاتر از چیزی که هست خود را نشان دهد شانسی برای دریافت کردن ویزای تجاری اسپانیا نخواهد داشت .

متقاضی باید قبل از مصاحبه دسته بندی خاصی روی مدارک خود داشته باشد و خود بداند که کدام یک از مدارک را در کدام پوشه قرار داده است به این ترتیب می تواند روی مدارک مدیریت بسیار بهتری را داشته باشد .

در بسیاری از موارد دیده شده است که زمانی که مدارک شما را کنترل می کنند بیان می کنند که قسمتی از مدارک شما ناقص است این تنها به خاطر این است که جنبه روانی شما سنجیده شود و شما در کمال آرامش بیان کنید که در کم ترین زمان مدارک را به آن ها تحویل خواهید داد.

دریافت اقامت دائم اسپانیا

در دست داشتن ویزای تجاری اسپانیا باعث نخواهد شد تا اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید . برای این که بتوانید اقامت دائم در اسپانیا را دریافت کنید باید یک سال به صورت پشت سر هم در این کشور کار کنید . گردش مالی حساب شما هم باید میزان قابل قبولی باشد و به این ترتیب اقامت اسپانیا برای شما تمدید می شود و آن گاه می توانید برای اقامت دائم در این کشور درخواست دهید . البته باید بدانید که باید روال و پروسه ثبت نام را به خوبی پشت سر بگذارید و مدارک خود را به درستی ارائه کنید .

ویزای تجاری در اسپانیا

,پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)