#

ویزای سرمایه گذاری آلمان

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • ویزا
  • 409 بازدید
  • بدون نظر

ویزای سرمایه گذاری در آلمان

آلمان از جمله کشورهای صنعتی جهان است . از بهترین راه ها برای مهاجرت به آلمان سرمایه گذاری در این کشور است. از اولین گام هایی که برای اقامت در آلمان باید برداشت این است که باید از بازارها و به صورت کلی شرایط اقتصادی کشور است. زیرا سرمایه گذاری از جمله روش های بسیار سخت است که ریسک در آن بسیار بالا است و اگر در این سرمایه گذاری بدون آگاهی کاری را انجام دهیم بعدها با مشکلات بسیار زیادی روبه رو خواهیم شد . پس باید راهی را برای سرمایه گذاری مطمئن در این کشور پیدا کنیم تا بتوانیم ویزای سرمایه گذاری در آلمان را دریافت کنیم.

مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان

۱-دریافت اقامت در آلمان با استفاده از ویزای سرمایه گذاری در آلمان پروسه بسیار سریعی را دارد و زمان بسیار کمی را از متقاضی خواهد گرفت .
۲-برای دریافت اقامت با استفاده از ویزای سرمایه گذاری در آلمان نیازی به مدرک زبان نخواهید داشت.
۳-با استفاده از ویزای سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در این کشور در یکی از پویاترین و بهترین کشورهای اقتصادی جهان کسب و کاری را راه اندازی کرده اید .
۴-با استفاده از ویزای سرمایه گذاری در آلمان می توانید خانواده خود را نیز به همراه خود ببرید.
۵-با استفاده از ویزای سرمایه گذاری در آلمان می توانید در این کشور و کشورهای حوزه شینگن زندگی کنید.
۶-متقاضی حقوقی را برابر حقوق شهروندان اتحادیه اروپا خواهد داشت.
۷-نیازی به ثبت شرکت نیز نخواهد بود.

معایب دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان

۱-هزینه های مربوط به مهاجرت و دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان بسیار زیاد است
۲-برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان و به صورت کلی سرمایه گذاری باید مالیات هایی را سالانه پرداخت کرد و هم چنین هزینه تمدید آن ها نیز بسیار بالا خواهد بود .
۳-متقاضی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان باید مدرکی را ارائه کند که نشان دهد وی در کشور مبدا فعالیت های اقتصادی داشته است .
۴-برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان باید هزینه سرمایه گذاری بالایی داشته باشد.

مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان

شرایط سرمایه گذاری در آلمان

از راه های سرمایه گذاری در آلمان می توان به ثبت شرکت در آلمان اشاره کرد. ثبت شرکت در آلمان حالت های بسیار زیادی دارد برای مثال از شرایطی که ثبت کردن شرکت در آلمان برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان دارد این است که باید فرد حداقل دارای مدرک لیسانس دارد . حال اگر فرد مدرک تحصیلی نداشته باشد باید مدرک زبان b2 آلمانی را داشته باشد.
یکی از مواردی که در ثبت شرکت وجود دارد این است که باید فرد ۲۵ هزار یورو در حساب خود برای برای باز کردن این شرکت داشته باشد تا بتواند ویزای سرمایه گذاری در آلمان را دریافت کند . برای این کار شرایط سنی اولیوت چندانی ندارد و اما فرد متقاضی زیر ۵۰ سال اگر باشد شانس وی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان بیش تر خواهد بود .
برای ثبت کردن شرکت و هم چنین دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان از ابتدای کار تا زمان ثبت شرکت بین شش تا هشت ماه طول می کشد.برای این که کارهای ثبت شرکت را انجام دهید لازم است تا طرح اقتصادی خود را اعلام کنید و باید معین کنید که در سه سال آینده چه طرحی را خواهید داشت .
بعد از این که طرح اقتصادی خود را اعلام کردید ویزای سرمایه گذاری در آلمان را دریافت می کنید البته در ابتدای ویزای سرمایه گذاری در آلمان به صورت سه ماهه صادر می شود و فرد باید در این سه ماهی که وقت دارد تمامی کارهای خود که مربوط به شهروندی در آلمان ، باز کردن حساب ها و .. است را با مراجعه به اداره پلیس و مهاجرت آلمان انجام دهید . آن دسته از افرادی که این مراحل را طی می کنند بیش تر به دنبال این هستند تا اقامت دائم آلمان را دریافت کنند .
البته باید بدانید سرمایه گذاری کردن در آلمان و دریافت کردن ویزای سرمایه گذاری در آلمان شرایط درست و یکسانی را ندارد و در طول سالیان مختلف با هم متفاوت است در سال های مختلف ممکن است راه های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری ایجاد شود و کشورها بسته به این که به چه رشته و حرفه ای نیاز دارند راه برای سرمایه گذاری افراد خارجی باز می شود . به همین دلیل ممکن است در سال های بعدی این شرایط فرق کند و به همین دلیل هم فرد باید برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان در ابتدا این کشور را از همه شرایط بررسی کند و در این باره همه قوانین را بررسی کند.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان چه مدارکی لازم است

۱-تکمیل کردن و امضا کردن فرمی برای درخواست ویزا
۲-ارائه چهار قطعه عکس پاسپورتی
۳-متقاضی باید دارای پاسپورت معتبری باشد
۴-کپی از همه صفحه های پاسپورت الزامی است
۵-فرد باید گواهی را ارائه کند که نشان دهد وی تمکن مالی لازم را برای سرمایه گذاری در این کشور دارد
۶-ارائه گواهی بیمه سلامت
۷-بیان کردن و ارائه طرح اقتصادی
۸-ارائه رزومه تحصیلی و رزومه شغلی
۹-هزینه ویزا باید توسط متقاضی پرداخت شود
۱۰-متقاضی باید گواهی عدم سوپیشینه را نیز ارائه کند.

شرایط سرمایه گذاری در آلمان

اصول سرمایه گذاری در آلمان

۱- طرح های پیچیده به نفع سرمایه گذاران نیستند به همین دلیل هم با طرح های پیچیده با شک رفتار کنید .
۲- در مورد بازپرداخت های غیرمعمول برای سرمایه گذاران قوانینی وجود ندارد و اگر یک طرح سرمایه گذاری طرح خوبی به نظر می رسد حتما خوب خواهد بود.
۳- درمورد بازدهی های سرمایه گذاری مراقب ادعاهای نامشخص باشید .
۴- از نظر مالی باید بسیار ملاحظه کار باشید و دیدگاه های سیاسی خود را درنظرنگیرید.
۵- همیشه به یک مشاور نیاز دارید و در این صورت در مورد مسائل مختلف با وی مشورت کنید . همیشه از همه مستندات خود یک کپی داشته باشید بعدها در صورت تخلف شرکت به آن ها نیاز پیدا می کنید.

سیستم مالیاتی در آلمان چگونه است

شهرت سیستم مالیاتی در آلمان به خاطر پیچیدگی های زیادی که دارد شهرت بسیار زیادی دارد . مالیات هایی که در این کشور وجود دارد بیش تر از چهل مورد است و قوانین آن ها نیز بسیار دقیق است . سیستم مالیاتی آلمان نیز به صورتی است که با محل اقامت فرد ارتباط بسیار زیادی دارد .
دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان به چه میزانی زمان می برد و آیا برای سرمایه گذاری ثبت شرکت لازم است؟
از مزایای ویزای سرمایه گذاری در المان همین زمان دریافت ویزا سات به صورت کلی دریافت ویزا بین هفت تا ده ماه طول می کشد . برای سرمایه گذاری در آلمان کسب و کاری را که می خواهید راه اندازی کنید را مشخص کنید . اگر شما می خواهید به صورت انفرادی کسب و کاری را راه اندازی کنید مانند راه اندازی یک فروشگاه مواد غذایی و … . و یا این که یک شرکت تولیدی دارید و می خواهید تنها یک شعبه از آن را در این کشور راه اندازی کنید نیازی نخواهد بود تا شرکتی را به ثبت برسانید. از راه های دریافت ویزای سرمایه گذاری در آلمان این است که می توانید شرکتی را هم به ثبت برسانید و اما باید برای آن طرح توجیهی را از اتاق بازرگانی کشور آلمان دریافت کنید.

انواع شرکت هایی که می توانید برای سرمایه گذاری به ثبت برسانید

۱-شرکت هایی با مسئولیت محدود :این شرکت ها از بهترین و راحت ترین شرکت ها برای ثبت هستند . برای تاسیس این شرکت ها ۲۵ هزار یورو سرمایه نیاز است . نکته ای که در مورد این شرکت ها بسیار مهم است این است که این شرکت ها را می توان به سه شریک نیز تاسیس کرد.
۲-شرکت های سهامی عام : از انواع شرکت هایی که متقاضیان می توانند به ثبت برسانند و برای ثبت این شرکت ها می توان پنج شریک دیگر را نیز با خود همراه کرد. هزینه های اولیه برای ثبت شرکت ۵۰ هزار یورو است . از جمله سختی های این شرکت ها این است که باید سهام آن وارد بازار بورس شود .
شرکت های بسیار بیش تری برای دریافت کردن ویزای سرمایه گذاری در آلمان وجود دارد که البته این دو مورد بیش تر مورد استقبال قرار می گیرد. برای ثبت کردن این شرکت ها بین دو و یا چهار هفته زمان نیاز است البته برای دریافت اقامت در آلمان این زمان بیش تر خواهد شد.

سیستم مالیاتی در آلمان چگونه است

آیا دریافت ویزای سرمایه گذاری می تواند باعث دریافت اقامت دائم در آلمان شود ؟

قوانینی که هم اکنون در کشور آلمان برقرار است برای اقامت موقت فرد و یا شرکت مهلتی سه ساله را درنظرمی گیرد و درصورت این که شرکت در طرح های خود موفق باشد و سرمایه گذار موفقیت هایی را در این زمینه به دست آورد هم چنین فرد بیمه و مالیات های مربوط را پرداخت کند باعث می شود تا پاسپورت کشور آلمان و اقامت دائم این کشور را دریافت کند.
باید آینده ای که کسب و کار دارد نیز ضمانت شود و منطبق بر قوانینی باشد که در این کشور برقرار است . زیرا قوانین این کشور ممکن است در سال های اخیر برای بیمه و مالیات تغییر پیدا کند.

موسسه دانش گستر کوه نور با بیش از سالها سابقه درخشان در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آماده خدمت رسانی به علاقه مندان تحصیل در اسپانیا می باشد. مشاورین موسسه همواره سعی بر آن دارند تا بهترین راهنمایی را به دانشجویان ارائه دهند. جهت مشاوره در زمینه های تحصیل در آلمان ، اسپانیا و اروپا و همچنین تحصیل در کانادا مشاورین ما آماده ارائه بهترین مشاوره و خدمت رسانی به علاقه مندان می باشند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)