#

ویزای سرمایه گذاری انگلیس

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • ویزا
  • 316 بازدید
  • بدون نظر

ویزای سرمایه گذاری در انگلستان

انگلیس از جمله کشورهای اقتصادی در جهان است و در زمینه تجارت در سطح بین المللی بسیار شناخته شده است . از این کشور می توان به عنوان بزرگ ترین مرکز مالی در کل جهان یاد کرد و بسیاری از بانک های بسیار بزرگ در سراسر دنیا در این کشور قرار دارد. در سال های اخیر سرمایه گذاران بسیار زیادی به این کشور جذب شده اند و در این مورد قوانین بسیار زیادی وضع شده است . همه این ها سبب شده است که بسیاری از افراد علاقه مند شوند تا ویزای سرمایه گذاری در انگلیس را دریافت کنند و به این طریق در این کشور اقامت کنند.

سرمایه گذاری در انگلیس و دریافت ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

به صورت کلی می توان گفت سه نوع ویزا سرمایه گذاری در انگلیس وجود دارد که عبارتند از :
۱-ویزای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی در انگلیس : این دولت برای کسانی که از دانشگاه های انگلیس فارغ التحصیل شده اند شرایطی را فراهم کرده است که دانشجو زمانی که حداقل دارایی برابر ۵۰ هزار پوند داشته باشد و بخواهد کارآفرینی کند هم چنین طرح اقتصادی خود را ارائه کند می تواند اقامت دائم انگلیس را دریافت کند..
۲-ویزای سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی در انگلیس : این ویزای سرمایه گذاری در انگلیس برای آن دسته از افرادی مناسب است که دارای سرمایه ای برابر ۲۰۰ هزار پوند هستند . این افراد می توانند قوانین و شرایطی را رعایت کنند و درنهایت نیز برای دریافت اقامت دائم در انگلیس می توانند اقدام کنند.
۳-ویزای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی در انگلیس : این طرح به این دلیل توسط دولت انگلیس ارائه شده است که افرادی را که دارایی بسیار زیادی دارند را به همراه خانواده به این کشور جذب کنند . این فرد باید تا ۷۵ درصد از میزان سرمایه ای که برای برنامه مهاجرت خود مشخص کرده است را برای خریدن اوراق قرضه ، وام و یا خرید سهام های دولتی صرف کند و به این ترتیب در این کشور به سرمایه گذاری بپردازند و درنهایت ویزای سرمایه گذاری در انگلیس را دریافت می کنند.

دریافت ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

ویزای سرمایه گذاری در انگلیس از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی در انگلیس: این نوع از سرمایه گذاری برای آن دسته از افرادی مناسب است که مدرک خود را از دانشگاه های انگلیس دریافت کرده اند. به این نوع از ویزای سرمایه گذاری در انگلیس ویزای کارآفرینی بعد از تحصیل گفته می شود . این مورد یک طرح خاص است که با استفاده از سرمایه گذاری ویزای تحصیلی انگلیس به ویزای سرمایه گذاری در انگلیس تبدیل می شود .
برای دریافت این ویزای سرمایه گذاری در انگلیس لازم است تا گواهی را ارائه کنید که مشخص کند شما دارائی ما برابر ۵۰هزار پوند باشد و هم چنین از دانشگاه های انگلیس فارغ التحصیل شده باشند .
به این ترتیب برای این که این دولت ویزای تحصیلی انگلیس را به ویزای سرمایه گذاری تبدیل کند در ابتدا دولت به فرد ویزای سرمایه گذاری در انگلیس را به صورت دو ساله صادر می کند و تا فرد بتواند تجارتی را با سرمایه ۵۰ هزار پوندی خود راه اندازی کند و به این ترتیب بتواند اقامت دائم انگلیس را دریافت کند . البته این ویزا را ایرانیان بسیار سخت می توانند دریافت کنند.

سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی در انگلیس :

این نوع از ویزا تنها برای ان دسته از افرادی است که می خواهند در انگلیس به تجارت بپردازند و درنهایت نیز از این راه اقامت دائم انگلیس را دریافت کنند. با استفاده از این ویزا همه افراد خانواده می توانند به این کشور مهاجرت کنند ( منظور از خانواده خود فرد و همسر و فرزندان وی است که زیر ۱۸ سال دارند) . برای استفاده از این روش فرد باید سه ویژگی داشته باشد که عبارتند از :

۱- فرد باید دارایی خود که معادل مقدار تعیین شده است را به مدت سه ماه در سپرده کوتاه مدت در یکی از بانک های کشور انگلیس قرار دارد . البته این مبلغ می تواند در بانک های ایران نیز باشد که در این صورت باید پرینت حساب سه ماهه به سفارت انگلیس ارسال شود . مسئله ای که در این جا بسیار مهم است این نکته است که باید منبع این درآمد و پولی که فرد دارد معین شده باشد .
۲- فرد باید مدرک زبان انگلیسی سطح ۶ آیتلس را داشته باشد.
۳- فرد باید برای تامین هزینه های زندگی خود و همراهانش گواهی داشته باشد تا این موضوع را به اثبات برساند.

ویزای سرمایه گذاری در انگلیس از طریق کارآفرینی

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس فرد باید یک طرح برای توجیه اقتصادی را نیز به همراه سایر مدارک به سفارت انگلیس بفرستد. بعد از این که مدارک مربوطه به سفارت فرستاده شود اگر این مدارک تایید شود باعث خواهد شد تا برای فرد ویزای سه سال و چهارماهه برای فرد و خانواده اش صادر شود . حال در این مدت زمان وظیفه فرد سرمایه گذار این است تا دو فرد از اتباع انگلیسی را استخدام کند و به آن ها حقوق بدهد هم چنین در این مدت زمان به دولت هم مالیات بپردازد. اگر همه این موارد به درستی انجام شود در این صورت ویزا دو سال تمدید می شود و بعد فرد می تواند اقامت دائم در انگلیس را دریافت کند. در این میان آن دسته از افرادی که ویزای ۲۰۰ هزار پوندی سرمایه گذاری در انگلیس را دریافت کرده اند باید بتوانند هر سال شش ماه را در انگلیس بمانند.فرزندان این افراد نیز می توانند مانند سایر افراد دیگر در این کشور به تحصیل بپردازند و درنهایت نیز از خدمات بیمه استفاده کنند.
از بهترین روش های سرمایه گذاری در این کشور سرمایه گذاری با ویزای ۲۰۰ هزار پوندی است که روش بسیار مطمئنی است . در این روش پول شما به مدت سه ماه در حساب شما در ایران است و بعد از این که ویزای سرمایه گذاری در انگلیس را دریافت کرده اید این پول به بانک های انگلیس فرستاده می شود و براساس همان طرحی که قبلا برای این سرمایه گذاری نوشته شده است این سرمایه گذاری شروع می شود .
برای سرمایه گذاری در این کشور راه های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید با توجه به بودجه ای که دارید هریک از آن ها را انتخاب کنید.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در انگلیس موارد زیر را درنظر داشته باشید :

۱-درست است که مهاجرت به انگلیس هزینه های بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت و اما دراین کشور می توانید به راحتیتابعیت انگلیس و اقامت این کشور را دریافت کنید.
۲-شما باید تمایلی برای اقامت و زندگی در انگلیس داشته باشید زیرا اقامت در این کشور الزامی است . شما باید شش ماه در هر سال را در این کشور زندگی کنید .
۳-این موضوع بسایر حائز اهمیت است که سرمایه گذاری ها نباید به صورت صوری باشد و تنها به خاطر این صورت گرفته باشد که به این کشور مهاجرت کنید . لازم است تا با محیط کار در این کشور و هم چنین سیستم تجارت انگلیس آشنایی های لازم را داشته باشید . بهتر است برای این که بعدها در این زمینه دچار مشکل نشوید خود و یا فرزندان شما از طریق ویزای تحصیلی در انگلیس وارد این کشور شوند و هم در بهترین دانشگاه های جهان به تحصیل بپردازند و هم با محیط این کشور آشنا شوند هم چنین به این طریق با نظام سرمایه گذاری در این کشور نیز بیش تر آشنا می شوید و درک می کنید که با سرمایه گذاری در این کشور از چه حقوقی برخوردار خواهید شد.

ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

۱- پاسپورت شما باید دارای حداقل یک برگه پشت و روی خالی برای ویزای باشد .
۲- مدرکی را باید ارائه کنید که شما مبلغ موردنیاز را برای دریافت ویزا در این کشور در اختیار دارید.
۳- ارائه گواهی سلامت پزشکی
۴- متقاضی باید گواهی عدم سوپیشینه برای ده سال اخیر را ارائه دهد.
۵- اگر می خواهید از سرمایه خود استفاده کنید باید مشخص کنید که چه میزان سرمایه دارید و این سرمایه در کجا نگه داری می شود .
۶- اگر از سه ماه قبل این سرمایه را در اختیار نداشته اید باید مشخص کنید که این سرمایه را از کجا بدست آورده اید
۷- اگر می خواهید از سرمایه شریک زندگی خود استفاده کنید باید مشخص کنید که بیش تر از دو سال است با هم در ارتباط هستید.
۸- باید از شریک خود مدرکی را داشته باشید که به شما این اجازه را بدهد تا از سرمایه وی استفاده کنید.
۹- از طرف یک مشاور حقوقی باید باید اعلامیه ای داشته باشید که این نامه را معتبر کنید.
۱۰- همه آن مدارکی که نیاز به ترجمه شدن دارد را باید به زبان انگلیسی در دارالترجمه ها ترجمه کنید . باید بدانید این موارد همه مدارک لازم نیست و ممکن است بنا به شرایطی که هر فرد دارد مدارک بیش تری از وی طلب شود .

مزایای مهاجرت به انگلیس از راه سرمایه گذاری

۱- نیازی نیست تا فرد مدرک زبان انگلیسی ارائه دهد.
۲- برای سرمایه گذاری نیازی نیست تا سطح خاصی از تحصیلات آکادمیک را داشته باشید.
۳- فرد می تواند همسر و فرزندان زیر هجده سال خود را نیز با خود ببرد.
۴- نیازی نیست تا متقاضی برای تامین هزینه های زندگی در حساب خود پولی را نگه دارد.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در انگلیسپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)