#

ویزای سرمایه گذاری کانادا

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • ویزا
  • 351 بازدید
  • بدون نظر

ویزای سرمایه گذاری در کانادا

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که مورد توجه مهاجران بوده است . ویزای این کشور را نیز می توان به روش های بسیار زیادی دریافت کرد . برای مهاجرت و اقامت در این کشور راه های بسیار زیادی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به دریافت ویزای کار ، ویزای تحصیلی و… اشاره کرد. از بهترین روش های مهاجرتی که در این کشور وجود دارد می توان به سرمایه گذاری در کانادا ودریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا اشاره کرد.

دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا چه شرایطی دارد؟

در مورد سرمایه گذاری در کانادا صحبت های بسیار زیادی مطرح می شود و بهتر است که اگر قصد دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا را دارید بهتر است تا در این زمینه با وکیل و مشاوران بسیار زیادی مشورت کنید تا دچار اشتباه و خطا نشوید. کانادا از جمله کشورهایی است که بسیاری از افراد سالانه آن را برای اقامت انتخاب می کنند. برای دریافت کردن ویزای سرمایه گذاری در کانادا این کشور برای تشویق مردم طرح های بسیار زیادی را پیشنهاد می کند.
برای سرمایه گذاری در کانادا و دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا باید ابتدا به شرایط خود نگاه کنید و با توجه به شرایط خود یکی از راه ها را برای اقامت انتخاب کنید برای مثال می توانید از ویزای کار و تحصیل و یا ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک اقدام به این کار کنید. بعد از این که ویزای سرمایه گذاری در کانادا را به دست آوردید می توانید برای دریافت شهروندی کانادا اقدام کنید.
اگر وضع مالی خوبی دارید همین روش را برای دریافت اقامت کانادا استفاده کنید . افراد بسیار زیادی هر سال برای دریافت اقامت کانادا از ویزای سرمایه گذاری کانادا استفاده می کنند. البته برای مهاجرت می توانید از روش های بسیار زیادی هم چون تحصیل استفاده کنید اما از سرمایه گذاری به عنوان سریع ترین روش یاد می شود .
برای این که کسب و کاری را در کانادا شروع کنید ابتدا در مورد هزینه های زندگی و قیمت املاک در این کشور اطلاع پیدا کنید و با چند نفر که در این باره اگاهی لازم را دارند مشورت کنید . برای شورع تجارت در کانادا لازم است تا در ابتدا یک بیزینس پلن و یا همان طرح اقتصادی بنویسید.

دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا چه شرایطی دارد؟

برای این که طرح اقتصادی که می نویسید همه ابعاد را درنظر بگیرد باید موارد زیر را در آن بگنجانید :

۱- هدف شما از کسب و کار در کانادا چیست و چه کارهای اجرایی اولیه ای را قرار است در این شرکت و بیزینس خود انجام دهید.
۲- انتظاراتی که از خدمات می رود
۳- تیمی که قرار است این کار را مدیریت کند را بشناسید .
۴- تعیین کنید سهام شرکت از چه نوعی است و اگر شخصی متقاضی خرید سهام از شرکت را داشته باشد باید چه شرایطی داشته باشد.
۵- برآوردی از هزینه ها و اموالی که شرکت دارد .
۶- هزینه های مربوط به ثبت شرکت
۷- حداقل مبلغی که باید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا وجود داشته باشد باید معین شده باشد
۸- هزینه نگه داری از شرکت در هر سال باید محاسبه شود .

هر آن چه باید درباره کانادا بدانید

از کانادا به عنوان بزرگ ترین کشورهای جهان است که در شمال کشورهای آمریکایی قرار دارد . این کشور دارای آب و هوای سرد می باشد و بعضی از مناطق آن نیز قطبی است . این کشور بعد از روسیه گسترده ترین کشور در جهان است و البته جمعیت آن به اندازه کشور روسیه نیست . از جمله شهرهای این کشور که دارای جمعیت بسیار بالایی هستند عبارتند از : تورنتو ، مونتوآل . کشور کانادا و آمریکا به هم نزدیک اند و همین نزدیکی باعث شده است تا روابط اقتصادی بیان دو کشور نیز بیش تر باشد . زبان مردم کانادا انگلیسی و فرانسوی است البته بیش تر آن دسته از افرادی که فرانسوی صحبت می کنند در استان کبک زندگی می کنند.از دومین ایالت های این کشور که جمعیت بسیار زیادی دارد می توان به کبک اشاره کرد.

راه های دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا

راه های دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا

کسانی که متقاضی دریافت ویزا در کانادا هستند می توانند برای این کار از دو روش اقدام کنند:
۱-ویزای سرمایه گذاری در کانادا به صورت اقدام از استان کبک : مهاجرت از استان کبک به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شود : سرمایه گذاری ، کارآفرینی و خود اشتغالی
برای این که از روش سرمایه گذاری در کانادا ویزای سرمایه گذاری در کانادا را دریافت کنید باید سرمایه ای برابر ۱۶۰۰ هزار دلار داشته باشید . این سرمایه می تواند به صورت های مختلفی نظیر ملک ، پول نقد ، سهام ، دارایی های شرکت و .. باشد .فردی که می خواهد ویزای سرمایه گذاری در کانادا را دریافت کند لازم است تا حداقل دو سال تجربه کار مدیریت را داشته باشد. برای مثال می تواند این کار ها از طرف افرادی مانند دارو ساز ، پزشک و یا شخصی باشد که در یک بیمارستان سهامی را دارد . برخی دیگر از سرمایه گذاران می توانند مالک هتل ، شرکت ، مالک زمین های کشاورزی و .. باشد.
مرحله دوم این است که باید سرمایه گذار مبلغ ۸۰۰ هزار دلار را به دولت کانادا پرداخت کند و این مبلغ نیز به اندازه پنج سال در این کشور می ماند و بعد از این که پنج سال به پایان رسید این پول به فرد برگردانده می شود . دولت کانادا این نوع از سرمایه گذاری را تضمین می کند و شما هیچ نگرانی بابت پولی که به این دولت داده اید نخواهید داشت.
با استفاده از روش کارآفرینی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا نیازی نخواهد بود که مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی را ارائه کنید و یا در این کشور سکونت کنید . هم چنین می توانید در این کشور به تحصیل و کار بپردازید. فردی که در این کشور سرمایه گذاری کرده است می تواند در همان ابتدای ورود به این کشور برای خود و خانواده اش اقامت دائم در کانادا را به دست آورند. بعد از این فرد از مزایایی نظیر حق کار ، تحصیل و بیمه برخوردار خواهید شد . البته شما می توانید شما در کانادا املاکی را نیز بخرید.
شما می توانید با واریز ۲۲۰۰۰۰ دلار کانادا به حساب بانکی خود ویزای سرمایه گذاری در کانادا را دریافت کنید . در این جا بانک واسطه ای بین دولت کانادا و فرد است. در ابتدا یک فایل نامبر به شما داده می شود و بعد از آن نیز وقتی برای مصاحبه به شما داده خواهد شد . اگر شما در این مصاحبه پذیرفته شوید به اندازه سه ماه فرصت خواهید داشت تا مبلغ موردنظر را به حساب بانکی در کانادا واریز کنید. با استفاده از ویزای سرمایه گذاری در کانادا می توانید اقامت پنج ساله کانادا را دریافت کنید و حال اگر از این پنج سال تنها دو سال آن را در کانادا زندگی کرده باشید اقامت شما تمدید خواهد شد.
از فوایدی که ویزای سرمایه گذاری در کانادا دارد این است که از پرداخت کردن مالیات در کانادا به مدت پنج سال معاف خواهید بود اگر از سمت کبک برای سرمایه گذاری در کانادا اقدام کرده باشید. دانشگاه هایی که در کانادا وجود دارند دارای رتبه های بسیار بالایی هستند که می تواند برای تحصیل گزینه بسیار خوبی باشد.

راه های دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا

راهنمای سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کانادا راه های بسیار زیادی از منظر حقوقی وجود دارد . برای سرمایه گذاری در کانادا شرایط و انواع بسیار زیادی وجود دارد که عبارتند از :

۱- فرد چه فعالیت های حرفه ای را دنبال می کند.
۲- فرد می تواند شرکتی را با حداقل دو نفر به ثبت برساند.
۳- فرد می تواند شرکت های تضامنی شخصی را به ثبت برساند.
۴- ثبت کردن یکی از شعبه های یک شرکت
۵- دفترهای نمایندگی
۶- ثبت کردن شرکت های سهامی

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

برای سرمایه گذاری در این کشور نیاز است تا سرمایه ای را برابر ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار کانادا را داشته باشید. این سرمایه باید برای یک کار و یا بیزینس خرج شود . بهتر است برای آشنایی اولیه با این استان بگیرید و به این کشور سفری داشته باشید. برای این کار باید در ابتدا یک تجارت راه راه بیندازید و حتما نیز آن را به سرانجام برسانید. فرد برای استفاده از این ویزای سرمایه گذاری در کانادا لازم است تا در ابتدا سرمایه ای را به صورت ملک و یا هر چیز دیگری داشته باشد هم چنین باید فرد سابقه کارهای مدیریتی را نیز دارا باشد تا بتواند این نوع از ویزای سرمایه گذاری در کانادا را به دست آورد.
این ویزا نوعی از ویزای های کارآفرینی در کانادا است. برای این کار باید فردی را که ساکن کانادا است را به صورت تمام وقت استخدام کنید . اگر شما همه این شرایط را داشته باشید برای شما ویزای دو ساله کانادا صادر می شود و بعد از این که یک سال از صادر شد این ویزا گذشت می توانید وارد این کشور شوید. البته باید بدانید این استان دارای امنیت بسیار بالایی است و هم چنین از نظر اجتماعی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

راهنمای سرمایه گذاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویزای سرمایه گذاری در کانادا با دفتر موسسه دانش گستر کوه نور تماس بگیرید و مشاوره اولیه رایگان را دریافت نمایید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)