#

خرید ملک در انگلیس

به دلیل تغییرات لحظه ای در قوانین کشورها، قبل از اقدام حتما با مشاوران موسسه هماهنگ کنید
 • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
 • مقالات تحلیلی
 • 274 بازدید
 • بدون نظر

کشور انگلستان دارای اقتصاد قدرتمند و البته رو به رشد است که توانسته تا کنون مورد توجه سرمایه داران و سرمایه گذاران بسیاری قرار گیرد. طی سال های اخیر به دلیل پیشرفت هایی که کشور انگلستان در زمینه های مختلف داشته است روند مهاجرت به این کشور افزایش یافته است. حال اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید به کشور انگلستان مهاجرت کنید پیشنهاد می کنیم که برای مهاجرت به این کشور بهترین روش را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید و اگر می خواهید برای مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک اقدام کنید به این مسئله توجه داشته باشید که شما با خرید ملک نمی توانید اقامت انگلیس را دریافت کنید.

اما اگر می خواهید با خرید ملک در انگلستان تنها در این کشور سرمایه گذاری کنید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مراحل خرید ملک در انگلستان

برای این که بتوانید در هر کشوری از جمله انگلستان ملکی را خریداری کنید باید مراحلی را طی کنید که این مراحل در کشورهای مختلف متفاوت است اما در کشور انگلستان برای این که بتوانید ملکی را خریداری کنید باید مراحل زیر را طی کنید.

 1. کمک گرفتن از یک نماینده یا عامل

فردی که در بنگاه املاک و مستغلات فعالیت می کند می تواند به عنوان نماینده ی خریدار و یا فروشنده و یا حتی نماینده ی هر دو طرف عمل کند، اما در نهایت این فرد کمیسیون خود را از فروشنده دریافت خواهد کرد.

 1. پیشنهاد دادن

یکی از امکاناتی که سیستم فروش انگلستان در اختیار شما قرار می دهد این است که قبل از این که در مورد قیمت خرید ملک مورد نظر توافق شود بتوانید معامله ی پایاپای خوبی داشته باشید، این روش به این صورت است که شما ابتدا قیمت کم تری برای ملک مورد نظر پیشنهاد می دهید حال فردی که در بنگاه فعالیت می کند به نمایندگی از شما با فروشنده مذاکره می کند تا علاوه بر این که بتوانید ملک مورد نظر خود را با قیمت خوبی خریداری کنید فروشنده نیز از معامله راضی باشد.

 1. سپرده ها

سپرده ها یکی دیگر از مراحلی است که باید در ضمن خرید ملک در انگلستان به ان توجه داشته باشید، نکته ای که در مورد سپرده ها وجود دارد این است که همیشه نیازی به سپرده ها وجود ندارد و مخصوصا اگر یک وام مسکن ۱۰۰ درصد برای ملک مورد توافق قرار گرفته باشد دیگر نیازی به سپرده نخواهد بود.

مراحل خرید ملک در انگلستان

 1. مشخص کردن وکیل

وکلا با قوانین اشنا هستند به همین دلیل نیاز است که برای این که اطمینان حاصل کنید که تمام فرایندهای خرید ملک تان به درستی و به صورت قانونی پیش رفته است از یک وکیل مجرب کمک بگیرید. پس از این که هر دو طرف یعنی خریدار و فروشنده در مورد قیمت خرید ملک به توافق رسیدند وکلائی از سمت فروشنده و خریدار وارد معامله می شوند تا در نهایت معامله را نهایی کنند.

 1. تحقیق و بررسی ملک مورد نظر

برای این که بتوانید ملکی را در انگلستان خریداری کنید باید به اندازه ی کافی در مورد آن ملک تحقیق کنید و مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که فروشنده هیچ مسئولیت قانونی در مورد بیان مشکلات ملک مورد نظر ندارد و شما نمی توانید پس از معامله او را به خاطر بیان نکردن مشکلات ملک مورد مواخذه قرار دهید.

پس این وظیفه ی شما به عنوان خریدار است که در مورد ملک مورد نظر خود تحقیق کنید و سن و نوع ملکی که می خواهید خریداری کنید را مورد بررسی قرار دهید، این بررسی همچنین از این جهت حائز اهمیت است که شاید نیاز باشد که قیمت ابتدایی که برای ملک پیشنهاد شده است را تغییر دهید و در برخی از اوقات حتی کاهش دهید.

در نهایت پس از این که شما بررسی ها و تحقیقات خود را در مورد ملک مورد نظر کامل کردید و تاییدیه وام مسکن خود را گرفتید می توانید فرایند خرید ملک خود را آغاز کنید.

 1. وام مسکن

ممکن است ملکی که می خواهید خریداری کنید بیشتر از بودجه ی شما باشد و نتوانید هزینه ی لازم برای خرید آن را تامین کنید، اما نگران نباشید، به دلیل این که قیمت خرید ملک در انگلستان روند افزایشی داشته است دولت بریتانیا خدمات گسترده ای در مورد وام مسکن را در اختیار افرادی قرار می دهند که می خواهند از طریق خرید ملک در انگلستان سرمایه گذاری کنند.

جالب است بدانید که برخی از وام دهندگان وام مسکن بسته های ویژه ای را در نیز در اختیار وام گیرندگان قرار می دهند، برای مثال بسته هایی مانند “به اشتراک گذاری برای خرید” که چهار طرف قرارداد دارد که این چهار طرف به صورت مشترک وام مسکن را دریافت می کنند و همین مسئله موجب می شود که هزینه ها کاهش پیدا کند.

مراحل خرید ملک در انگلستان

روش های خرید ملک در انگلستان

نکته ی دیگری که باید در مورد خرید ملک در انگلستان به آن اشاره کنیم این است که اگر می خواهید در انگلستان ملکی را خریداری کنید می توانید از طریق دو روش برای انجام این کار اقدام کنید:

 1. وام بانکی

 2. خرید نقدی

خرید ملک در انگلیس از طریق وام بانکی

همان طور که گفتیم یکی از خدماتی که دولت بریتانیا به افرادی که می خواهند از طریق خرید ملک در این کشور سرمایه گذاری کنند ارائه می دهد این است که وام های مسکنی در اختیار افراد قرار می دهد. اما در این مورد برخی تصور می کنند که بسیاری از بانک های انگلستان تنها به افرادی وام می دهند که در کشور انگلستان زندگی کنند اما تصور این گونه افراد اشتباه است و افرادی که مقیم انگلستان نیستند و به عنوان سرمایه گذاران خارجی وارد این کشور می شوند می توانند برای خرید مسکن از بانک های انگلستان وام دریافت کنند.

شرکت سلون نیز در صورتی که خرید ملک نهایی شده باشد و فرد شرایط لازم را برای خرید ملک داشته باشد به افراد خارجی برای خرید مسکن در انگلستان وام می دهد.

خرید ملک در انگلستان از طریق خرید نقدی

دومین راهی که افراد می توانند ازطریق آن ملکی را در انگلستان خریداری کنند روش خرید نقدی است. این روش به این صورت است که فردی که می خواهد ملکی را خریداری کند ابتدا مبلغ بسیار کمی برای رزرو ملک پرداخت کند و پس از  این که دو طرف قرارداد خرید ملک را امضا کردند خریدار باید طبق روش های تایید شده مبلغ ملک مورد نظر را پرداخت کند.

هزینه های خرید ملک در انگلستان

در کنار هزینه ای که افراد باید برای خرید ملک در انگلستان پرداخت کنند، هزینه های دیگری نیز باید پرداخت کنند که این هزینه ها به صورت زیر هستند:

 • هزینه ی ثبت ملک

شما باید ملک مورد نظر را پس از خرید ثبت کنید و برای این منظور باید هزینه ای را پرداخت کنید، برای این که بدانید چه مبلغی را باید پرداخت کنید پیشنهاد می کنیم از ماشین حساب آنلاین ثبت ملک کمک بگیرید.

 • هزینه های دریافت وام

اگر می خواهید برای ملکی که می خواهید در انگلستان خریداری کنید وام دریافت کنید باید هزینه هایی را برای این مورد پرداخت کنید که این هزینه ها تا حد بسیار زیادی به فرد وام دهنده بستگی دارد اما به طور کلی این هزینه ها شامل هزینه های رزرو کردن برای وام های مسکن محدود و هزینه های تکمیلی که می تواند به وام اضافه شود، می شود.

روش های خرید ملک در انگلستان

مزایای انگلستان و خرید ملک در این کشور اروپایی

افرادی که می خواهند در انگلستان ملکی خریداری کنند و از این طریق در این کشور سرمایه گذاری کنند مزایایی شامل حال شان می شوند که این مزایا عبارتند از:

 1. طی ۴ سال گذشته قیمت خرید ملک در انگلستان ۵۷ درصد افزایش پیدا کرده است و این یعنی هر ساله با افزایش قیمت خرید ملک، ملکی که افراد در سال گذشته خریداری کرده اند به ارزش آن افزوده می شود.
 2. انگلستان نظام اقتصادی قدرتمندی دارد و اقتصاد این کشور نیز در حال حاضر در حال پیشرفت است به همین دلیل شما می توانید به نظام اقتصادی این کشور اعتماد کنید و سرمایه ی خود را با خرید ملک در کشور انگلستان سرمایه گذاری کنید.
 3. جالب است بدانید که طی مطالعات اخیری که انجام شده است افرادی که در کشور انگلستان سرمایه ی خود را در خرید ملک سرمایه گذاری می کنند هر ساله سرمایه ی آن ها به میزان ۱۰ درصد افزایش پیدا می کند.
 4. فروش و اجاره ی ملک در انگلستان یکی از تجارت های پر سود و البته رایج در این کشور پیشرفته و اروپایی است.
 5. اگر افراد بخواهند ملکی که خریداری می کنند را به اجاره بدهند می توانند سالانه بین ۵ تا ۶ درصد بازدهی برای سرمایه ی اولیه ی خود مشاهده کنند.
 6. در نهایت این که با توجه به این که قیمت پوند و ریال تفاوت زیادی با هم دارند و البته با توجه به موقعیت جغرافیایی که ملک شما دارد، در صورت خرید ملک در انگلستان می توانید بین ۱۵ تا ۱۹ درصد از سرمایه ی خود را سود کنید و حتی در مواردی این سود می تواند بیشتر هم باشد.

مزایای انگلستان و خرید ملک در این کشور اروپاییپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)