اطلاعات تماس
آدرس و اطلاعات تماس موسسه دانش گستر کوه نور

آدرس : تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)،بوستان ۷ غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه ۸، واحد ۲۳

کدپستی: ۱۴۶۱۸۴۷۷۶۸

  • ضمناً آموزشگاه زبان دانش گستر کوه نور نیز واقع در ساختمان پاسارگاد می باشد.
  • توجه داشته باشید که مراجعه حضوری تنها با وقت قبلی امکانپذیر می باشد.
  • لازم بذکر است موسسه کوه نور هیچ شعبه دیگری ندارد و کلیه قراردادها و تماس ها تنها از طریق دفتر و تلفن های موسسه معتبر می باشند.
اینستاگرام
تلفن ها
تلگرام
پست الکترونیک

ساعات کاری موسسه

شنبه تا چهارشنبه
۹:۰۰ – ۱۸:۰۰
پنجشنبه
۰۹:۰۰ – ۱۴:۰۰
جمعه
بسته است

شماره حساب های موسسه

توجه داشته باشید که کلیه مشتریان گرامی می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی موسسه هزینه های مشاوره و قرارداد خود را پرداخت نمایند. تنها کافیست که رمز دوم اینترنتی کارت خود را داشته باشید.

شماره حساب های موسسه به شرح زیر می باشند:

بانک پارسیان
شماره حساب: ۰-۱۱۳۹۱۸۰-۸۰۰
شماره کارت: ۶۲۲۱۰۶۱۰۶۳۴۵۳۳۲۰
شماره شبا: IR800540108580001139180000
به نام: سید محمد حسین شکرالهی

بانک ملت (جام)
شماره حساب: ۹۲۱۵۰۶۲۸
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۹۳۴۸۶۵۱
شماره شبا: IR890120000000000092150628
به نام: سید محمد حسین شکرالهی

سامانه پیام کوتاه موسسه

به منظور تسهیل اطلاع­ رسانی سریع و به موقع اخبار و برنامه‌های موسسه، اعلام وضعیت هر متقاضی به وی و درواقع برقراری ارتباط سریعتر متقاضیان محترم با مسئولین موسسه، سامانه پیام کوتاه موسسه دانش گستر کوه نور راه‎اندازی شده است.

حال متقاضیان عزیز می ­توانند با ارائه نظرات خود از طریق سامانه پیام کوتاه موسسه به شماره ۳۰۰۰۸۵۹۶ ما را در خدمات رسانی بهتر نیز یاری فرمایند.

از دیگر مزایای این سرویس این ست که متقاضیان طرف قرارداد با موسسه دانش گستر کوه نور می توانند از آخرین وضعیت پرونده خود بصورت آنلاین در هر لحظه از شبانه روز با ارسال پیامک به سامانه پیام کوتاه موسسه آگاه شوند. برای اینکار کافیست متقاضیان گرامی کد ملی ۱۰ رقمی خود را بدون خط تیره و تنها به این صورت “۰۰۷۱۲۳۴۵۶۷” به سامانه پیام کوتاه موسسه ارسال نمایند و بصورت آنلاین در هر لحظه از شبانه روز از آخرین وضعیت پرونده خود آگاه شوند.

امید است با راه اندازی این سامانه، ارتباط نزدیکتری میان متقاضیان و مسئولین موسسه دانش گستر کوه نور برقرار شده و از این طریق بتوان در انجام سیاست­گزاری­ها دقیق تر عمل نمود.