#

درباره موسسه

درباره موسسه دانش گستر کوه نور

موسسه دانش‌گستر کوه نور تحت مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با شماره ثبت ۲۶۷۸۹، در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را به‌عنوان اولین موسسه اعزام دانشجو به سپانیا و پرتغال در ایران آغاز کرد. با افزایش تجربه‌ی کاری و تقاضای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، موسسه دانش‌گستر کوه نور دامنه فعالیت خود را به کشورهای آلمان، اتریش، فنلاند و ایتالیا گسترش داد که در ادامه با بخش‌های مختلف موسسه دانش‌گستر کوه نور آشنا خواهید شد.

مدیریت موسسه دانش‌گستر کوه نور
“مهندس محمدحسین شکرالهی”

پیام مدیریت : سازمانی می‌تواند به موفقیت دستیابی داشته باشد که بتواند در قالب مجموعه‌ای از استعدادها و توانمندی‌ها و با در نظر گرفتن برنامه‌ریزی دقیق و بلندمدت برای مشکلات راه‌حل‌های بهینه پیدا کند. امروزه هیچ نهاد خصوصی نمی‌تواند پیشرفت کند مگر اینکه در کنار تمام توانایی‌های خود بتواند بهترین پاسخ و خدمت را برای رفع نیازهای مشتریان ارائه کند، ازاین‌رو مدیریت موسسه دانش‌گستر کوه نور همواره بر این عقیده تأکید داشته‌اند که انجام یک کار در صورتی ماهیت درست را می‌پذیرد که بر مبنای صداقت و در راستای رفع نیاز مشتریان باشد.
ما با تکیه بر دانش فنی و مهارت‌های حرفه‌ای پرسنل صدیق موسسه دانش‌گستر کوه نور در کنار تجارب موسسه خواهیم توانست که با اجرای پرونده‌های اعزام دانشجویان به خارج از کشور در رشد و پیشرفت دانشجویان سهم بزرگی داشته باشیم. ضمناً با مشارکت و همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی معتبر خارجی حداکثر تلاش خود را برای دستیابی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور به اهدافشان به کار خواهیم گرفت.

واحدهای غیرسازمانی موسسه دانش‌گستر کوه نور

 • سایت دپارتمان زبان موسسه دانش‌گستر کوه نور (oxnoor) :
  دپارتمان زبان موسسه دانش‌گستر کوه نور در زمینه آموزش زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی به‌صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت می‌کند. رسالت اولیه این دپارتمان آماده‌سازی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، بر اساس نیازهای تخصصی که ممکن است برای یک دانشجو حائز اهمیت باشد بوده است اما در سال‌های اخیر با به‌کارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی، جامعه هدف این دپارتمان افراد غیر دانشجو را نیز در بر می‌گیرد.
 • فروشگاه اینترنتی موسسه دانش‌گستر کوه نور (BuyEasy)
  بر این اساس که تعداد زیادی از زبان آموزان دپارتمان زبان موسسه دانش‌گستر کوه نور شیوه‌ی آموزش غیرحضوری (از راه دور) را انتخاب می‌کنند و یکی از دغدغه‌های اصلی این افراد تهیه منابع معتبر و مفید برای فراگیری زبان است، فروشگاه اینترنتی موسسه دانش‌گستر کوه نور با محوریت ارائه محصولات مختلف آموزش زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی تأسیس شد، که در این فروشگاه شما قادر به خرید اینترنتی محصولات و تحویل آن در هر نقطه از کشور خواهید بود.
 • انجمن به اشتراک گذاری اطلاعات مهاجرت تحصیلی (AdmissionInfo)
  انجمن AdmissionInfo یک محیط کاربر محور است که کاربران می‌توانند با عضویت در تالارهای مختلف آن به بحث و تبادل‌نظر در رابطه با موضوع‌های مختلف بپردازند. تمرکز اصلی این انجمن بر روی مباحث تخصصی مهاجرت تحصیلی است و علاوه بر مزیت استفاده از تجربیات دیگران، شما قادر خواهید بود که اطلاعات و تجربیات ارزشمند خود را با سایر اعضا در میان بگذارید.

واحدهای سازمانی موسسه دانش‌گستر کوه نور

 • واحد مدیریت
 • واحد مدیریت داخلی
 • واحد اداری
 • واحد مشاوره
 • واحد توسعه و تحقیق
 • واحد طراحی و گرافیک
 • واحد تولید محتوا
 • واحد ارزیابی رضایت مشتریان
 • واحد ارتباطات خارجی
 • واحد دیجیتال مارکتینگ

ایدئولوژی موسسه دانش‌گستر کوه نور :
دانش‌گستر کوه نور یک موسسه هدفمند و باتجربه است که با بکار گرفتن سال‌ها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و اقامت تحصیلی توانسته است همواره موفق باشد. از جمله اهداف و رویکردهای اساسی این موسسه به شرح زیر است:

حفظ اصل صداقت و ارائه مسیرهای منطقی برای دوره تحصیلی و پس از تحصیل
اجرای دقیق پرونده‌ها و پیگیری مداوم روند کارهای مربوطه
شما نیز می‌توانید به این مجموعه بپیوندید: فرم استخدام موسسه دانش‌گستر کوه نور

برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کادر مجرب این مجموعه و تماس جهت مشاوره تحصیلی به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

لازم بذکر است موسسه کوه نور هیچ شعبه دیگری ندارد و کلیه قراردادها و تماس ها تنها از طریق دفتر و تلفن های موسسه معتبر می باشند.

مهندس محمدحسین شکرالهی :

موجب کمال، خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی، امکان تعامل با شما مخاطبان ارجمندی که ما را شایسته خدمت به خود دانسته‌اید را فراهم آورده است.

خدمتگزاران شما در موسسه دانش گستر کوه نور از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته‌اند که به پشتوانه نیازهای به حق دانش­ پژوهان ارجمند، خدمت رسانی کاملی را به مشتریان خود داشته باشند.

اعلام این مطلب موجب افتخار است که این موسسه در طول بیش از یازده سال فعالیت خود،‌ با بهره‌گیری‌ توامان از جوانان صاحب دانش و پشتکار و نیروهای مجرّب و کارآزموده دانشگاهی داخل و خارج از کشور، مسیر ترقی و پیشرفت را تا سرمنزل یکی از موفق­ترین موسسات اعزام دانشجو برساند و در کنار تمام توانمندیهای درخور توجهی که به آنها اشاره شد، موفقیتهای کسب شده توسط این موسسه همواره مرهون اعتماد و حسن تعامل شما دانشجویان گرامی به عنوان سرما‌یه‌های اصلی این مرکز بوده است.

موفقیت جدید ما در راه اندازی پورتال سایت اینترنتی، گام دیگری برای تسهیل در خدمت رسانی و احترام به حقوق مخاطبان است تا با صرفه جویی در وقت شما عزیزان، اطلاعات کاملی در مورد شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور را در اختیار شما قرار دهیم.

ما ضمن خوشامدگویی، آمادگی داریم تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود عملکرد پورتال استفاده نمایم.
نیک می دانیم که همیشه حق با مخاطب ما است و تلاش داریم این شعار راهبردی را سر لوحه خود قرار داده و تجلی واقعی مخاطب و تکریم ارباب رجوع را به نظاره بنشینیم.

نمایندگی از بهترین دانشگاه اسپانیا – آتونوما

موسسه دانش گستر کوه نور اولین موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا در ایران است که مجوز وزارت علوم را دریافت نمود و هم اکنون با گذشت بیش از ۱۰ سال از فعالیت متداوم، بالاترین سطح خدمت رسانی در مقایسه با تمامی موسسات مشابه، به این موسسه اختصاص داده شده است.

این موسسه همچنین دارای نمایندگی رسمی از بهترین دانشگاه اسپانیا (دانشگاه آتونوما ) برای جذب و اعزام دانشجو در دوره‌های انگلیسی زبان تخصصی مدیریتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بازرگانی بین المللی،  بازاریابی و تجارت در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

خط مشی موسسه :

موسسه دانش گستر کوه نور به عنوان مجموعه‌ی پویا، ارایه خدمات کارساز به مشتریان و پاسخگویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان ،شده است واین مهم جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های این موسسه می باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فناوری و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان ما بوده است.

در حقیقت، دوره‌های تحصیلات تکمیلی محل تلاقی و فصل مشترک آموزش و پژوهش در عالی‌ترین سطوح خود می‌باشد که در آن برجسته‌ترین دانش‌پژوهان جامعه به عالی‌ترین مباحث علمی (نظری و عملی) می‌پردازند و در نقش خون تازه و تجدید شونده‌ی کالبد پژوهش و تحقیق، جامعه را زنده و پویا نگاه می‌دارند.

در نتیجه اهداف شرکت را می توان به موارد اصلی زیر تخصیص داد:

فراهم کردن شرایط برای تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد در عالی‌ترین سطوح علمی دنیا
کمک به رشد کیفی دوره‌های تحصیلات تکمیلی
بسترسازی برای تحصیل در دوره‌های دکترا در کلیه رشته‌های مرتبط با زمینه‌های فعالیت علمی دانشگاههای خارج از کشور
توجه خاص بر مشاوره برای دوره‌های بین رشته‌یی مورد نیاز کشور که در خارج از کشور ارائه می شوند
اهتمام در شناخت دوره‌های تحصیلات تکمیلی تعریف نشده و مورد نیاز در ایران که در خارج از کشور ارائه می شوند
زمینه‌سازی برای اعزام دانشجویان به دانشگاههای گروه ممتاز مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
با توجه به جایگاه مدیریت تحصیلات تکمیلی این موسسه و شرح وظایف و حدود اختیارات آن، امور مربوط به تدوین و تنظیم سیاست‌های اجرایی، ایجاد هماهنگی ، نظارت و ارزیابی فعالیت‌های تحصیلات تکمیلی به عهده مدیریت این موسسه می‌باشد.

خط مشی زیر در همین راستا ارائه می‌گردد:

گسترش ارتباط بین تحصیلات تکمیلی دانشگاه های داخل و خارج از کشور
اجراء، مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی موسسه در عقد قرارداد، به روز نگهداشتن اطلاعات آموزشی متقاضیان و گزارش‌گیری‌های مربوط
کمک به ارائه برنامه کوتاه مدت و میان مدت تحصیلات تکمیلی از سوی دانشجویان دانشگاههای داخل به منظور فراهم ساختن شرایط مناسب برای اعزام
از سوی دیگر، در این مقاطع است که دانش و فن‌آوری از جوامع پیشرفته‌تر جذب و هضم می‌شود و همراه با خلاقیت‌ها و ابتکارات برای استفاده‌ی داخلی ارائه می‌گردد. سیاست موسسه دانش گستر کوه نور نیز ناظر بر تمشیت امور به ترتیبی است که اهداف عالی فوق تحقق پذیرد.

مشاوره رایگان
02145131
مشاوره رایگان واتس آپ
(کلیک کنید)